Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehetett ez a sírás éjjel...

Mi lehetett ez a sírás éjjel 3 hónapos babámnál?

Figyelt kérdés

Együtt alszunk, 3 óránként szokott kelni, nyüszizik, fekve szopizik, alszik tovább. De ma éjjel 2-2,5 óránként kelt, és elképesztő, vigasztalhatatlan ordításba kezdett minden alkalommal. Sehogy se lehetett megnyugtatni, aztán a fotelben sikerült ráraknom nehezen az egyik mellemre, azon kicsit megnyugodott, másik cicin már az ágyban elaludt. Aztán 2-2,5 óra múlva kezdődött újra. :( Ezt kb. 4x játszottuk el.

Mi volt ez? Nappal semmi baja nem volt, és reggel óta is jól van...



2013. jan. 11. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
hasfájás,fogzás...
2013. jan. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze ezekre gondoltam, de miért csak éjjel? Ez azért fura. Ahogy felkeltünk, elvágták a gondot. :S
2013. jan. 11. 09:58
 3/6 anonim ***** válasza:
nekünk 4 fogunk kinn van, nappal semmi baja a lányomnak. éjjel viszont turnézik :) nekünk csak akkor szokott sírni éjjel ha már nagyon közel van az áttörés.
2013. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De 3 hónaposan elég korai ez nem? Az első gyerekemnek kb 8 hónaposan jött ki az első foga.... Meg persze nem is látszik semmi, hogy jönne, sztem inkább a hasa vagy front vagy mittomén...

Csak olyan vacak, hogy nem megoldás, hogy odaveszem mellém, majd ott megnyugszik, hiszen alapból ott van. :D :D

2013. jan. 11. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen nálunk is volt pár napig (nem minden nap) nagyjából ilyen idős korában, aztán úgy ahogy jött, egyszer csak elmúlt.

Olyankor felvettem, nyugtatgattam, hasfájás elleni cseppet adtam, ciciztettem, szóval mindent bevetettem, de nemtudom melyiktől múlt el. Azóta kb 6 hónap telt el de még nincs foga, de attól még lehet fogzás a hátterében vagy a szélgörcs miatti éles bélfájdalom.

2013. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
emlékszem mikor ennyi idős volt a lányom nagyon kínlódott úgy tűnt fogzik. a gyerekorvos is azt mondta nemsokára fog lesz. és 7hónapos volt hogy az első előjött neki. a környezetembe akinek ennyi idős a babája mint a Tiéd náluk ugyanezek a tünetek vannak. szerintem ott már mocorognak az íny alatt és zavarja őket. volt nálunk egy időszak mikor nyugi volt aztán 2 hétig megint sírás aztán megint nyugi és sírás időszakosan jött elő ahogy jött feljebb a fog az ínyben szerintem
2013. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!