Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gondolom olvastátok a 3...

Gondolom olvastátok a 3 hónapos babának a történetét, akit anyukája élesztett újjá, vajon mi lehetett a gond amitől leállt a légzése?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem olvasta volna, a nyílt utcán állt le a kisbaba légzése és anyukája a mentősök telefonos irányítása segítségével újjáélesztette. Csodálatos történet. De vajon mi lehetett a gond, és hogy vette észre hogy nem lélegzik? Ha a babakocsiban volt akkor a teljesen bebugyolált gyereken nem biztos hogy észrevettem volna, hogy nem vesz levegőt :-( Tud valaki esetleg ennél többet az ügyről?
2016. febr. 16. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom bölcsőhalál. Túl mélyen aludt és nem érzékelte az agya, hogy levegőt kell venni.
2016. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

A színéről észrevetted volna nyugi. Az én babám koraszülött, sokszor láttam amikor nem vett levegőt. Elszürkül a gyerek, azt nem lehet nem észrevenni mikor látod milyen szürke. Az enyém sokszor volt még bent a kórházban hogy olyan mélyen elaludt hogy elfelejtett levegőt venni. Erősen belekellett csípnem a lábába, nála ez segített.

A bölcsőhalál más, ott úgy tudom a szív áll le vagy valami ilyesmi,asszem ott kell újraéleszteni. Szegény gyerek, rögtön arra gondoltam vajon mennyire károsodott az agya az oxigénhiánytól és vajon mennyi időbe telt mire sikerült újraelesztenie, de ügyes anyuka és remélem nem lesz semmi bajuk, de tökjó hogy megtudta csinálni.

2016. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!