Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki milyen itatópoharat használ?

Ki milyen itatópoharat használ?

Figyelt kérdés
Most keresek itatópoharat a fél éves Manónak. Milyen márkát vegyek neki?
2010. szept. 3. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Aventes van (Liberoklubon keresztül szereztük). A Tommee Tippee-ből és a Tesco márkájúból állandóan belepottyan az italába az a szelep. Ezt a két márkát nem ajánlom. Az Aventes viszont csak 1 éves kortól ajánlott (legalábbis a miénk), lehet, h van olyan, amit már 6 hónapos kortól lehet használni.
2010. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En is Aventet fogok venni, cumikbol es kiegeszitokbol is csak az van
2010. szept. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is mindenünk Aventes volt,csőrös itatóból is ilyet vettünk.Az valami katasztrófa volt.Aztán Mam márkájút vettünk.Maximálisan elégedettek vagyunk vele,és nem mellesleg jóval kevesebbe került.
2010. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy avent csőrös is és egy canpol szívószálas is, mindkettőt szeretjük.
2010. szept. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam, elég sokat végigpróbáltunk már. De szerintem a Tescos(!) a legjobb. És még olcsóbb is mint a többi.
2010. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én többet vettem a kislányomnak. Avent, MAM-tól két fajtát, és a Nuby-t fogadta el.
2010. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Nuk-ot vettem neki, szilikonos csőrűt, teljesen bevált.
2010. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!