Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ vki Avent itatópoharat?

Használ vki Avent itatópoharat?

Figyelt kérdés

[link]

A szilikon szeleppel van gondom. Ha ráteszem, akkor nem jön belőle semmi, ha leveszem, akkor meg ömlik és csöpög még a pohár oldalán is. Hogyan kell használni?


2011. jún. 20. 05:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, a lányom nagyon szépen tud inni belőle. A szelep rajta van, nem csöpög. A "nem jön belőle semmi", az azt jelenti, hogy ha fejre állítod, vagy azt, hogy megpróbáltátok szívni belőle, és úgy sem jött? Mert akkor gond van vele, egyébként nem jön belőle semmi, én ezért szeretem, mert így be tudom rakni a nagy melegbe az ágyába az itatót, és ha felborul sem lesz vizes az ágyneműje.
2011. jún. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sajnos a gyerek nem tudta szívni, így Nubysat vettünk, annak puhább a csőre. Ha a gyerek rájön, hogy kell inni belőle, akkor jó, nekem egyik sem jött rá.
2011. jún. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm!

várom a további tapasztalatokat! :)

2011. jún. 21. 18:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen,használta a fiam.Ám egy kalap kaka volt.Ő ugyan tudott inni belőle(szeleppel),de így is mindig folyt.Mam-ra váltottunk,azóta semmi gond!
2011. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi is ezt használjuk és nekunk is csopog :(
2011. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tommee Tippee-t használtuk ami tökéletes, de Én marha vettem egy Aventet is. Fiam képtelen volt megszívni, de Én is mert kipróbáltam. A homlokom is behorpadt mire jött belőle valami. Szerintem szőrnyű, és kidoptam egy csomó pénzt. A többi termékük, hibátlan. Csőrösben a Tommee Tippee-re szavaznék...van amelyiket 10hónapja nyüstöljük, és semmi baja.
2011. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is jól működik. Talán túl kemény a szelepe? (Jól tetted rá ugye? Bár fordítva nem próbáltam még, nem tudom akkor mit csinál.) Gondolom a szellőző kis lyuk lyukas, más ötletem nincs. Ez a 2 gond lehet max. szerintem. Én is ittam már belőle, a mienkből nem nehéz inni. Párszor földhöz vágta már, azóta csöpög néha.
2011. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak:én vagyok a Mam-os.Szerintem ez sem normális,hogy azért csöpög,mert földhöz vágta.Az én fiam lassan egy éve használja ezt az üveget,üti-vágja,mégsem csöpög.
2011. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elrepedhetett valahol, annyira nem vizsgáltam még meg.
2011. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!