Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti miért rajongtok...

Anyukák, ti miért rajongtok néhányan az ilyen noname instaanyukért?

Figyelt kérdés
Egyiket se követem fixen csak rájuk nézek néha, de pl Szi*u, SJucus, DyaM., Veksz*, a P betűs, anyaiigazs*gok, rengeteg van még ilyen, látom a több 100 rajongó kommentet meg nyálazást náluk. Többgyerekes felnőtt anyáktól, elkepesztő kommentek. Mint mikor tiniként oda voltunk a Backstreet Boysért kb. De ezek felnőtt nők. Ezekért hogy lehet így rajongani??
2021. nov. 8. 15:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%

Ez egy megélhetési forma, igen.

De nem összehasonlítható azzal amikor pl az anyuka adventi díszeket kezd gyártani és azt árulja a Facebookon. Azzal nem teregeti ki vadidegeneknek az egész életét.

2021. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%

Csak tudod kedves kérdező, a celeb mami csak a kamera előtt csili vili szupertüncimünci. Csak a kamera előtt foglalkozik annyit a gyerekével, és gyanítom 10-ből max 1 mondja el őszintén a dolgokat. A többi merő hazugság..

A legtöbb sokkal ártalmasabb a gyerekre és a legtöbb naív anyukára nézve is, akik majd belegebednek, hogy leutánozzák a celebmamit, aki teletömi marhasággal a fejüket..

2021. nov. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Mert önállótlanok, gyengék, akiknek szükségük van arra, hogy mindenáron kapaszkodjanak valakibe, önigazolást kapjanak valahonnan. Az ilyen anyukák azok, akik fogyókúrapartner nélkül nem tudnak lefogyni, beleragadnak egy szr párkapcsolatba, mert egyedül képtelenek boldogulni, lenyelik az anyós sértéseit, és aláfekszenek a gyerek akaratának.
2021. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
23%

Zavar, hogy nem téged rajonganak körbe. Bírnád, mi?

Olyan neveket sorolsz, amiket egy átlagos anyuka nem is ismer.

Te meg még a kommenteket is olvasod.

Azért ez sokat elmond rólad :))))) Savanyú a szőlő!

2021. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem..ezeket pont átlaganyák nèzik, nem is értem mit hadoválsz.
2021. nov. 8. 17:12
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Te miért nézel rájuk néha? Na mások még azért követik őket.


Én rájuk nézni sem szoktam, nem is ismerem, akiket itt leírt@l, nekem az is fura, hogy, időnként nézegeted őket. Minek?

2021. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Hú de nehez itt sokak felfogása. Nem az a baj hogy nézi de hogy lehet egy felnőtt nőnek egy másik számára idegen nőnek ilyeneket írni hogy szeretlek, imádlak stb

Eszem ágában nem jutna egy idegen anyának ilyet írni, hogy te vagy a napom fénypontja meg hasonlókat.

2021. nov. 8. 17:21
 18/18 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, ne vedd magadra.

Tanuld meg, itt csak szuper anyák vannak, akikkel ha nem vagy egy véleményem, csak rossz lehetsz.

2021. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!