Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti miért rajongtok...

Anyukák, ti miért rajongtok néhányan az ilyen noname instaanyukért?

Figyelt kérdés
Egyiket se követem fixen csak rájuk nézek néha, de pl Szi*u, SJucus, DyaM., Veksz*, a P betűs, anyaiigazs*gok, rengeteg van még ilyen, látom a több 100 rajongó kommentet meg nyálazást náluk. Többgyerekes felnőtt anyáktól, elkepesztő kommentek. Mint mikor tiniként oda voltunk a Backstreet Boysért kb. De ezek felnőtt nők. Ezekért hogy lehet így rajongani??
2021. nov. 8. 15:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

3 pici gyermekem van. Most figyelj!

Nincs instám, twitterem, facebook volt az egyetlen ami volt régen, de már az sincs 2 éve..

Egyetlen 1 ilyen anyukát se tudok neked mondani, mert soha a büdös életben nem érdekelt egy celeb majom sem, se az aki hírnévre vágyik. Az meg különösen nem érdekel ki hogyan neveli pláne kamerák előtt a gyerekét, ki hogyan csinál magából és a gyerekből vásári majmot.

2021. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon sokan követik ezeket a nőket. Ha nem volna igény rá, nem készülnének ezek a videók.

De nem csak ezek. Fiatal nők lesznek sztárok a YouTube-on, olyna videókkal, hogy mi van a táskámban, milyen az új kanapém meg mit ettem egy napig. Stb.


A baj ezzel az, hogy ezekben a videókban csak a tökéletesség van megmutatva. Ami a valóságban talán nem is olyan tökéletes.

Az anyuka/fiatal lány, aki meg otthon ül a kopott kanapéján a lenőtt hajával, ordító gyerekével, magába fordul, hogy ő miért nem tud ilyen tökéletes lenni.

2021. nov. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom kik ezek, így ránézni se tudok. Mindenkinek megvan a maga hobbija. Van, aki insta anyukákat néz, van, aki insta anyukákat néző anyukákat szid, és van, aki csak gyakorizik és rajtad nevet :DDD
2021. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#1 te lehet nem, de nem is hozzád szólt a kérdés akkor..
2021. nov. 8. 15:38
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Kettes válaszoló..épp ez az

Ezt akartam írni. A fenti anyák is előadják a nagy tökéleteest, felnőtt nők oda vannak értük erre nézd meg a Bettiről is mit írt ma valaki.. első válaszoló..még én is ledöbbentem.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__1..



Hát nekem a Jucika is álszentnek tűnik és piedesztálra emelik a rajongói..

2021. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#3 én nem szidtam senkit, egy egyszerű kérdés volt. Még hogy nézi hagyján de olyan kommentek, hogy szeretlek, máris szebb a napom hogy videód van, eldobtam mindent mikor jött az értesítés. What? Neken ezba durva.
2021. nov. 8. 15:46
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Miért? Hülyék mindig is voltak. Most picit jobban rálátsz. De hogy időt és energiát pocsékoljak az életemből a hüledezésre? Miért tenném? Te miért teszed?
2021. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én nem nézem ezeket, mert nem érek rá, de ettől függetlenül a jelenséggel kapcsolatban nekem is az a véleményem, hogy döbbenet.

Hogy nem látják egyesek át azt, hogy ez egy máz? Hogy egy hazugságért rajonganak?

2021. nov. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#5 Ez nagyon durva. Bár én sejtettem, hogy valami nem kerek nála sem.
2021. nov. 8. 15:51
 10/18 anonim ***** válasza:
Off: Lehet, hogy csak valamelyik spanjukat kérik meg, hogy írjanak ilyeneket kommentbe nekik. Szerintem bárki, aki ma netes vállalkozást indít, az egész rokonságot és haverságot befogja, hogy lájkolják ás osszák. Mert végülis ez ugyanaz, valaki horgolt kiscipőket árul, más műkörmözik, a harmadik meg videózik. Gondolom, ők is leültek otthon, mi lehet az, amiből pénzt lehet csinálni alaptőke nélkül. Venni meg az fogja, akinek hasonló az ízlése.
2021. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!