Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem kellene fogadott...

Miért nem kellene fogadott orvos? Az miért jobb, hogy egy olyan orvos vezeti le a szülést, aki lehet akkor látja életében először azt a nőt? Miért nem jobb egy olyan orvos, akitől tudod, hogy mit vársz?

Figyelt kérdés
Tudom, mindjárt itt lesz 4-5 nő, aki leírja, hogy "ügyeletes orvosnál szültem és tökéletesen megfelelt", meg "fogadott orvosnál szültem, és majdnem meghaltunk".
2021. nov. 9. 19:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Mivel már leírtad, mit fogok válaszolni, így nem írom le, további jó beszélgetést magaddal.
2021. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem látom értelmét orvost fogadni szüléshez. A nagyját én végzem és a szülésznő. Ráadásul lehet pont akkor megy az orvos nyaralni, temetésre, stb. amikor szülök. Volt már ilyen esetem nekem is, illetve nem egy ismerősnek. Nyílván nem fog a kórházba ugrálni akárhonnan. Akkor meg mi a francnak fizessek annyit ? Inkább a a babára költöm a pénzt. De nem beszélek le senkit a fogadott orvosról. Nekem nem volt felesleges fél millám.
2021. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%

Komolyan nem ertem, hogy miert kellene, hogy az orvos mar 10 eves ismerje a terhest ahhoz, hogy le tudja vezetni a szulest.

1. Egy szules altalaban nem 2 perc, tehat boven van ido kikerdezni a terhest. Raadasul ha egy orvosnak van mondjuk 40 kismamaja, nem is elvarhato, hogy az osszes betegseget, mutetjet, allergiajat, az osszes leletet fejben tartsa.

2. Ha veletlenul olyan a szituacio, hogy tenyleg annyira akut, akkor meg kb 5 relevans kerdesre kell tudni a valaszt gyorsan es kesz.

De szivesen varok olyan peldakat, amivel meg tudod cafolni amit irtam.

2021. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Külföldön élek, itt nincs fogadott orvos, csak normisan megfizetett orvos. Mindtől ugyanazt kell várni, hogy segítsen a legjobb tudása szerint. Ennyi
2021. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Vicc, de nekem is sokkal jobb élmény volt az ügyeletessel, mint a fogadottal.

A fogadott páróra vajúdás után megcsászározott, mert szerinte nem haladunk. Úgy, hogy 4 órát voltam bent, nagyon hamar bementünk, éreztem, hogy lassacskán, de erősödnek a dolgok, oxit, semmit nem kaptam, egyszercsak császár, mert nem halad a szülés.... másnap tudtam meg, hogy hajnalban indult a gépe Maldívra, valszeg csak gyorsan leakart tudni, hogy mehessen haza készülődni, 200ezer +a vizsgálati díjakért. A lóvéról nem akart lecsúszni, ezért gyorsan kikapta belőlem a gyereket.

Másodiknál ezért nem fogadtam fel senkit és egy laza viccelődős, türelmes dokit fogtam ki, háborítatlan szüléssel.

2021. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
A magánorvos nem garancia semmire. Ugyanúgy lehet bunkó, kontár az is.
2021. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%
Mindent leírtak előttem.Én 4 gyermeket szültem ügyeletben,és biztosíthatlak,ha te nem bunkózol,hiszitel, akkor rendesek veled.A java részt a szülésznő van veled,a doki csak elkapja a babát,meg összevarr.A második gyereknél olyan ügyeletest fogtunk ki,hogy a kórházban tartózkodás alatt minden nap rám nézett,beszélgettünk egy kicsit,a szobatársaim azt hitték fizetek neki,pedig nem.A 3.-nál pedig az volt az ügyeletes,akihez a legtöbbször kerültem terhesgondozás alatt,ő meg sem ismert,a kiskönyvemből tudta meg,hogy ő végezte a gondozást.A fogadott orvos ,hacsak nincs valami baj már terhesség alatt,csak pénzlehúzás volt.
2021. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Ha hirtelen pl. vakbélműtétre kell menned, akkor is először fog látni az orvos aki műt, vagy balesetet szenvedsz vagy akarmi. Ezzel az erővel mindenféle orvosból fogadjunk föl egyet, nehogy először lásson ha baj lenne 👍
2021. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Es azert azt is tegyuk hozza, hogy magyarorszagon kivul SEHOL a vilagon nincs fogadott orvos szulesnel. Nalunk nyugatabbra sem. Es ott sem nagyobb sem az anyai, sem a magzati halalozas, sot…
2021. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
Magánkórházba mentem, mert igényem volt minden jelenlevő személy megválasztására. Elfogadtam, hogy ez pénzbe kerül. Én sem szeretek orosz rulettezni, és gyűjtöttem rá, hogy ne is kelljen. Megérte. Ennyi a történet.
2021. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!