Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császáros Kismamik! Meddig...

Császáros Kismamik! Meddig tartott a felèpülèsetek?

Figyelt kérdés

5 napja szültem és még mindig fáj a hasam.

A pisilès nagyon fáj illetve utána szúr, fáj.

A felkelès szintén. Kiegyenesedès is rossz. Persze egy idő mintha bejáratódna.

De az is olyan rapszódikus. Néha úgy érzem jobb,aztán megint szarabb.

Mikor nem fog fájni?


2021. nov. 11. 07:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Nekem kb 2 nap volt, bár nálam más volt a helyzet, a babám inkubátorba került és a PIC-en volt, így Én mar az nap este mentem, ahogy a következő 2 hétben folyamatosan.

Muszáj volt mennem, így már 2 nap múlva kb 'felpattantam' és mentem.. mivel volt más, amivel foglalkozzak, magamra nem igazán volt időm, sem a fájdalomra, így nekem nem is fájt igazán :)

Kitartást! Mozogj sokat és napról-napra könnyebb lesz!

2021. nov. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Másnap már egész jól voltam. Csütörtöki nap császároztak du 2kor. A lányomat csak egy puszira hozták oda, és már vitték is tovább inkubátorba, és lélegeztetni. Aznap nem kelhettem fel, rengeteg vért vesztettem. Másnal állítottak fel, akkor mehettem a lányomhoz. Onnantól csak sétálgattam:) a harmadik nap volt kegyetlen, akkor nagyon fájt, onnantól jó volt, csak feszült. A varratszedés után, pedig már tényleg meg sem éreztem
2021. nov. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Ja, nekem minden egyes felülés volt borzalmas varratszedésig. Ezért inkább nagyon le se feküdtem, csak este. (2es voltam)
2021. nov. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem 2 nap, de egyik rokonomnak 6 hét volt, teljesen változó, hogy mennyire fáj.
2021. nov. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Hú, igaz már rég volt, de tisztán emlékszem.

Közvetlenül a műtét után ugyanaz volt, mint nálad, hogy a pozícióváltás fájt nagyon, de utána bejáratódott. 10 napig éjszaka a férjem kelt a gyerekhez, és úgy hozta át hozzánk, hogy megszoptassam. Nappal nagyjából rendben mentek a dolgok. Viszont a hosszabb, monoton mozgással megszenvedtem. Kb. 1 hónap múlva mertem egyáltalán elindulni az 1 km-re lévő boltba gyalog. Nagy túrázó vagyok, és már csak egy sima sétára is nagyon-nagyon vágytam. A babakocsis séta is csak úgy ment, hogy a férjemmel együtt, és csak pici távolságokra a ház körül. Megszenvedtem. :(

2021. nov. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Egy ilyen komoly műtét után ez teljesen normális. Az első után másfél-két hétig kiegyenesedni sem tudtam (annyira fájt és húzódott), a második után az első kb. 3-5 nap volt kellemetlen, onnantól gyorsult a felépülés.
2021. nov. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3 nap múlva már jelentősen könnyebben mozogtam, de igazán akkor lett jobb, amikor kiszedték a varratokat.
2021. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2-3 nap.


A sima apróvágásos laporoszkópiás kisműtét sokkal rosszabb volt.


Nekem is mennem kellett az intenzívre a babámhoz, nem is akartam volna feküdni, járkáltam ha fájt eleinte akkor is, és szabadon levegőtettem a sebet. Nem volt varratszedés mert felszívódó varratot kaptam.

2021. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Nekem egy hét után lett kicsit jobb, két hét után lényegesen jobb, de teljes gyógyulás nekem kB hat hét volt. Az viszont nem jó, hogy pisilésnél szúr, nekem olyan nem volt és nem is hallottam ilyenről, lehet, hogy a katéterrel összeszedtél egy húgyúti fertőzést.
2021. nov. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Két hét után kicsit jobb lett, 2 hónap után kezdett igazán jobb kenni.
2021. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!