Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek mennyi idő volt a...

Kinek mennyi idő volt a teljes felépülése a pozitív koronavírus teszt számításától kezdve?

Figyelt kérdés

Ma végeztek tesztet, egyből pozitív lett az antigén gyors teszt. Enyhe tüneteim vannak, lázam sincs. Aki átesett már rajta van esély hogy 2 hét múlva ez az egész lemegy?

Tudom hogy több mindentől függ, de általánosságban kérdezem.


2021. márc. 11. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
9 nap. Igazából a 4-5. napon sem volt tünetem, de a 6-7. napon visszajött egy kis láz estére. A 8. napot még nem merném mondani, bár már akkor is jól voltam, de a 9. napon mentem el újabb tesztet csináltatni, ami már negatív lett.
2021. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 voltam. Két hét alatt jó eséllyel simán lemegy. A legtöbb embernél enyhe influenza az egész. Nem akarom elbagatellizálni, de én például az előző évben, meg az előtt is sokkal betegebb voltam a rendes influenzás időszakban, amikor elkaptam. Szóval nekem egy néhány napos, rendes influenza volt, csak nem folyt az orrom, meg a fejfájáson, lázon kívül amúgy sok más tünetem nem volt.
2021. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 hét volt nekem is pont, viszont utána még visszajöttek furább tüneteim. Időnként befulladtam jobban (egyénként lehet hogy ez részben pszichés is volt), viszont az ízérzékelésem mintha változott volna. Sokszor fura mellékízt érzek a húsoknál, sokszor nem is eszek inkább emiatt mert nem ízlik, ez korábban nem volt. Olvastam, hogy másnál is előfordult ilyen, akinek elment az ízlelése.

Amúgy nekem is enyhébb volt, fejfájás, nátha, láz nem volt, szaglás, ízlelés elment, plusz 1. hét után jött a köhögés és kis légszomj.

2021. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. márc. 11. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!