Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hogy alakult a második...

Kinek hogy alakult a második szülése/felépülése?

Figyelt kérdés

olyanok válasza érdekel, akik természetes úton szültek!

első álom szülés volt(legelső kisfájástól 8 óra volt,míg megszületett a fiam), alig szenvedtem és felépülés is gyors volt..3 nap után, mint akinek semmi baja


szerintetek most is megúszom ennyivel? aki ilyen szerencsés volt elsőre, másodjára se szenvedett jobban?

annak ellenére,hogy jó élmény volt az első, kicsit félek

holnapra vagyok kiírva :)


2019. márc. 27. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első horror volt. Mind a szülés, mind a felépülés.

Alig mertem belevágni egy új terhességbe. Maga a terhesség nehezebb is lett, de a második szülés viszont ahogy te írod: egy álom. 5 óra vajúdás után 3 nyomásra meglett a fiam.

2019. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első:Álomszules, pici gatmetszes, 7 ora, alig fajt. Gyorsan felepultem.


Masodik: Pokoli fajdalom, 7 ora, fajo kitolas nagy gatseb, lepenylevalaszto mutet. 1 napig nem lattam a babamat, mert a verveszteseg miatt csak aludni tudtam. Lassan epultem fel. 3 hetig sirtam mindig, ha ulni kellett.


Ennek wllenere megerte, de tobb baba nem lesz.

2019. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az elsővel hosszú (de nem horror) szülésem volt, a felépülés is sokáig tartott, a gyermekágyi vérzésem is több mint 6 hétig tartott.

A második viszonylag gyorsan (az elsőhöz képest) született. Hamar fel is épültem, a kórházból már úgy mentem haza, hogy nem is éreztem a gátsebem. A védőnő is meglepődött mikor másnap kijött, hogy milyen jól vagyok. Kb. 2 hétig véreztem.

2019. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. szülés:

6-7 óra az első fájástól a baba kibújásáig

volt gátmetszés, kívül-belül varrtak

már szülés után is jól éreztem magam, talán csak egy kicsit gyengébb, fáradékonyabb voltam

gyermekágyi vérzés 6-7 hétig tartott kb.


2. szülés:

első fájástól a baba megszületéséig 5 óra

megint volt metszés, most is varrtak kívül-belül, talán kicsit több ideig tartott

második szülés után ugyanúgy éreztem magam, mint az első után

gyermekágyi vérzés 3 hétig tartott

2019. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elso szulesem konnyebb volt , de nagyon nehezen gyogyult a gatsebem, rosszul is varrtak, honapokig tartott mig rendbejottem.

Masodik szulesem hosszu volt es nagyon nehez, de a felepules napokba telt csupan.

2019. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első: 16 hét fekvés, 1 óra 8 perc természetes szülés, viszont 33 hetes korababa

Másodjára 20. heten nagyvetélés. Lassú szülés nagy fájdalom.

Harmadjára 36. végig fekvés 1 ora 9 perc termeszetes szülés érett baba :)

Nekem a terhesség megy nehezen a szülés es a felépüles könyebb. Nyilván a második szülest szenvedtem meg leginkább.

2019. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!