Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek fia es lanya is van,...

Akinek fia es lanya is van, melyikkel egyszerubb az elet?

Figyelt kérdés
Tudom sajat szemelyisegjegyeik vannak, de van olyan tipikus lany-fiu viselkedesminta amire ramondanatok hogy emiatt konnyebb?
2021. nov. 11. 20:59
A kérdező szavazást indított:
Fiuval konnyebb
Lannyal konnyebb
21 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiam és lányom is van.

Nálunk egyáltalán nem számít viselkedesben a nemük. Fiammal "könnyebb" volt. Vele nem volt semmilyen komplikáció,lányommal picit nehezebb volt,de nem azért,mert ő fiú,ő meg lány.(személyiségüktől függő amúgy is)

2021. nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Fiatalon lánnyal könnyebb, tini korban fiúval. Legalábbis szinte mindenhol ezt látom. :)
2021. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Pont azt akartam írni, amit a 2.

Kicsi babának a lányok könnyebbek, nyugodtabbak, nem olyan sírósak, jobban alszanak.

Tinikorban meg hisztisebbek, na meg jobban is féltjük őket, ezért több a konfliktus.

Persze most biztos írnak egy csomóan, hogy náluk nem így volt, de alapvetően azért ez az általános.

2021. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont igy tippeltem en is hogy tinikorban a fiuk magukba zarkoznak jobban a haverjaikkal dumalnak meg mindent. Ergo gondolom ott konnyebb.
2021. nov. 11. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fiam kezdettől nyugodtabb természet. Pici babaként is tök jól el tudott nézelődni a játszószőnyegen, el se hittem, hogy ilyen van, hogy egy gyerek ilyen nyugodt. A nővére az a fajta, aki marha jól elvolt, amíg valaki szórakoztatta, de amint egy másodpercre letettük, már nyűglődött, nyafogott, sírt. Iszonyatosan anyafüggő volt kicsinek. Már 6,5 éves, ugyanilyen most is, állandóan igényli, hogy valaki legyen vele/mellette, egy pillanatra nincs el magában. A fiam 3 éves lesz, simán elfoglalja magát, ha épp dolgom van, sokkal kevesebbet zsizseg alapjáraton is. Szóval nálunk valahogy pont az ellenkezője igaz.
2021. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
A fiam egy tünemény, a lányom meg baba korától egy hisztis picha
2021. nov. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!