Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyámhatóságot fel lehet...

Gyámhatóságot fel lehet jelenteni zaklatásér?

Figyelt kérdés
2021. nov. 16. 14:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
nem
2021. nov. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Valószínü a gyámhatóságnak az a feladata, téged zaklasson... pont erre van idejük 🤦‍♀️🤣
2021. nov. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
A kérdéshez nem akartam hozzáírni túl hosszú lett volna! Falun lakok és állítólag bejelentésre jöttek de nem árulják el ki jelentett be azt se hogy miért! Már kb 3 hónapja járnak a nyakamba de nekem a gyerekek az elsők meg van mindenük ruha étel játék stb családi ház víz villany internet szóval minden ! Nem tudom mi kell még ! Ezért kérdeztem hogy fel e lehet őket jelenteni zaklatásér!
2021. nov. 16. 14:21
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg minden rendben van, akkor pár alkalom után békén fognak hagyni, nyugi.
2021. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem zaklatás 🤦‍♀️😅

Ez a dolguk...

Én inkább azon gondolkodnék el, vajon miert érkezett bejelentés?!

2021. nov. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%

Az nekem nagyon fura, hogy a nyakadra járnak anélkül, hogy megmondanák, mi a gyanú. Egyszerűen nem tudok elképzelni olyan okot, amit három hónap alatt nem sikerült tisztázniuk. Mert ha legalább megmondanák, hogy pl. az a gyanú, hogy a gyerekek nem kapnak enni, akkor tudnád bizonyítani, hogy de.

De az szerintem rendben van, hogy nem mondják meg, kinek a bejelentésére vizsgálódnak.

2021. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%

Sem a bejelentö nevét, sem az okot nem adhatják ki senkinek, éppen azért, hogy ne lehessen visszakövetni a bejelentöhöz, az illetö védelmében.

Ha meg többször kijönnek, akkor esélyes, hogy nem egy, hanem több valaki tesz bejelentést gyanus körülményyek miatt.

2021. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ordibáltok esetleg vagy gyakran veszekszetek vagy vagytok hangosak ,ilyesmiért szoktak a szomszédok jelentgetni.
2021. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy nem ok nélkül járnak ki.
2021. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Szép lenne, ha még az jelentene fej a gyámhatóságot akihez valami oknál fogva állandóan kijárnak
2021. nov. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!