Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyámhatóságot fel lehet...

Gyámhatóságot fel lehet jelenteni zaklatásér?

Figyelt kérdés
2021. nov. 16. 14:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem mondják meg ki jelentett be. Bejelentésre mindig kimennek, viszont ha semmit nem találnak, és tényleg csak egy rosszakaró szórakozik, akkor többet nem mennek. Ott is kevés emberrel dolgoznak, kevés fizetésért, nem mennek feleslegesen. Valamit találtak, ha úgy érzik szükségét, hogy kell, kellhet.
2021. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
A rosszaló kommentelőknek csak annyit hogy a gyerekek nincsenek verve nem is voltak soha tiszta ruhában járnak nem éheznek mindenük megvan ami csak lehet suli is megy nekik én is a párom is dolgozunk minden rendesen fizetve ! Nem zörög a haraszt kedves kommentelő ! Akár hihető akár nem minden rendben és tényleg nem mondták miért jönnek mi nem tetszik nekik előre egyeztetett időpontban jönnek és csak beszélgetünk a gyerekekről
2021. nov. 19. 07:57
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszekedtek hangosan? Egymással?
2021. nov. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig "hobbiból" nem járnak ki többször is - erre sem idejük, sem emberük nincs elegendö -, ha többször mennek, akkor valami - indokoltnak tünö - oka van.

Akárcsak rendszeresen kiabáltok, hangosan veszekedtek, a gyerekek sokat sírnak, kiabálnak, vagy az ö viselkedésük utal bántalmazásra!

2021. nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit akarsz, akkor ne privátban írj, hanem itt!


Ha nem veszekedtek, nem sírnak a gyerekek szerinted, akkor valami más oka van, amiért rendszeresen megkeresnek benneteket, ezt a neten keresztül nem tudjuk kitalálni, de garantáltan nem ok nélkül néznek rátok sokszor.

2021. nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írtad, hogy azt mondták rólad, hogy este részegen tolod a babakocsit. Hogy lehet, hogy rólad ilyet mondanak? Mert bizony rólam mondhatnának, mert sosem iszom és este se tologatom a babakocsit. Ha valaki rosszindulatból mondana rólam ilyet, senki nem hinné el ebben a faluban, mert jól ismernek.

Emiatt írtam h nem zörög a haraszt.

Plusz a kutya nem törődne veletek, ha egyszer mindent rendben találnának.

2021. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Igen én írtam a babakocsis dolgot mert ez történt kb 6 éve és mint írtam nem iszom soha nem is ittam sőt ha már itt járunk nem is dohányzom ! És este se toltam soha a lányom hét után ! Egy nap kettő fele jön egy gyámügyis ezzel ált elő hogy bejelentés érkezett hogy ez és ez történt hát gondolatod hogy néztem nagyokat másnap mentem is be a jegyzőaszonyhoz panaszt tenni
2021. nov. 19. 20:52
 28/30 A kérdező kommentje:
Néhány kommentelő hogy ok nélkül nem jönnek ki persze ok volt valaki bejelentett de miért nem tudni ! Leírnék pár dolgot ! 20 éve lakok ebben a faluban mindenki ismer tudják hogy iszok 10 éves a nagy lány 7 a pici eddig soha semmi nem történt leszámítva ugye a babakocsis sztorit! De az én életemben nagy változás nem volt leszámítva hogy a nagylány apukája meghalt ,szüleim 6 éve hagytak itt én örököltem a családi házat ! Eddig mindent jól csináltam? Most mit nem ?
2021. nov. 19. 21:12
 29/30 anonim ***** válasza:

És mit gondoltál? Mit tesz a jegyző egy névtelen gyámügyi bejelentéssel? 🤔


Akkor elmondták h miért jöttek, most meg nem?

2021. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Bocs lemaradt hogy nem iszok
2021. nov. 19. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!