Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férfiak! Lelépnétek a párotok...

Férfiak! Lelépnétek a párotok mellől ha kiderülne hogy másodjára is lányotok lesz?

Figyelt kérdés
Ma derült ki az ultrahang során hogy megint kislányunk lesz. Én persze majd ki csattantam az örömtől, de férjemen láttam hogy nagyon el volt kenődve. Szinte már szégyelltem a doki előtt, mert ő is észrevette. Megyünk haza, erre a kocsiban megszólal hogy hogy lehet ilyen szerencsétlen hogy nem tudott fiút összehozni. Kicsit megijedtem, és így estére egy csomó gondolat átfutott az agyamon. Tudom persze hogy emiatt nem fog elhagyni, de tényleg minden álma az volt hogy most fiú legyen. Hát így alakult, nekem mindegy csak egészséges legyen.
2021. nov. 16. 19:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Eszembe sem jutna lelépni és nagyon örülnék a második kislánynak is.
2021. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyet nem lehet befolyásolni. 50% esély a lányra, 50% esély a fiúra.
2021. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
Mintha tehetne róla/ellene az ember...
2021. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Csak azért olvastam el a kérdést, mert mi is fiút szeretnénk másodjára, és kíváncsi vagyok a válaszokra. Viszont egy ilyen után lehet, hogy nem egy kocsiban folytatnánk a férjemmel az utunkat hazafelé. Reméljük idővel boldogan fogja várni a kislányt is. Nekem ez borzasztó rosszul esne.
2021. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
58%
Átlátszó troll kérdés...
2021. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
29%
Igen, amúgy kitaláció szaga van.
2021. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
41%
Én lépnék le az ilyen pasitól...
2021. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem, de szerintem mindenkinek joga van ilyenkor csalódást érezni, nagyon rosszul kommunikálta, én adnék egy napot, aztán megbeszélném vele.
2021. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
23%
Én ugyan nő vagyok, de mennék a párom után. Én sem akarok lányt, leszarom ki mit gondol.
2021. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
43%

Nyugi, túlreagálod, nem fog lelépni :)))

Most csalódott, pláne, ha nem is terveztek harmadikat. Majd belenyugszik, és szeretni fogja a kislányát.

2021. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!