Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lelépnétek egy cégtől ha azt...

Lelépnétek egy cégtől ha azt vennétek észre hogy lassan semmire nincs pénz?

Figyelt kérdés
Faterom dolgozik egy cégnél, és a tulaj már szinte semmire nem ad pénzt. Sőt vannak emberek akiknek szerződése van, de minimálbért sem kapják, mondjuk ezt nem is tudom hogyan. Na szóval most fater vállalkozókat győzköd, hogy ezt meg azt kellene megcsinálni, INGYEN. Én lelépnék a helyébe azt új munkahely, ahol van valami keret erre arra. Vélemények?
2017. febr. 9. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lelépnék.
2017. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem? Annyi munkahely van. Most benyögi a vezetőség hogy jobbra balra kell telefonálni, most akkor kifizet a cég egy rakat pénzt telefonszámlára, nem lenne egyszerűbb kifizetni a vállalkozót???
2017. febr. 9. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is lelépnék, nem tudom mi tartja ott apukád de az biztos ha keres új munkahelyet akkor talál, lehet már fontolgatja is csak tutira akar menni, hogy felvegyék valahova.
2017. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most még valami.


Ha egy cég pl. egy beosztottat külföldi útra küld, törvény írja elő hogy adnia kell pénzt, pl. ebédre stb.


Hogy lehet hogy pl ez a cég ezt megtagadja? Ez nem is törvényes pl., nem??


Mondjuk ez a cég ilyen tekintetben teljes káosz.

2017. febr. 9. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rám nincs pénze a cégnek, nyilván keresnék olyat, amelyik adni is hajlandó, nem csak kapni.
2017. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!