Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan nők válaszát várom,...

Olyan nők válaszát várom, akik jobban szeretnének vagy szerettek volna kisfiút. Mi az oka?

Figyelt kérdés

2021. nov. 18. 11:10
A kérdező szavazást indított:
Gyerekkoromban jobb tapasztalatom volt a fiúkkal, mint a lányokkal.
Én is fiús játékokkal játszottam gyerekkoromban és világéletemben utáltam a babarózsaszínt.
Soha nem voltam egy nőies nő. Szívesen sportoltam és végeztem férfimunkát.
Egy fiúnak könnyebb az élete, könnyebben talál munkát felnőtt korában.
Nem jöttem ki jól az édesanyámmal, azt gondoltam, ha fiam születik más lesz.
Szeretem a házi munkát végezni. Így nem kell másra bíznom a mosást és a főzést.
A férjem miatt. Minden vágya egy kisfiú volt.
Azt gondoltam, végre lesz egy férfi, aki igazán szeret.
Több tapasztalatom van a fiúkkal, mert a családunkban sok fiúgyermek van.
A családunkban főleg lánygyerekek vannak, ezért szerettem volna inkább kisfiút
28 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Elsőnek mindenképp fiút szerettem volna.


Tovább viszi apukája különleges vezetéknevét


Vigyázni tud a tesókra :)

2021. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
1,3,4,9, ez így mind.
2021. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

Az, hogy a lányok elképesztően problámásak

(ami sajnos be is igazolódott, nálunk az első lány, a 2. fiú)

2021. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem voltak/vannak olyan nőgyógyászati problémáim, ami miatt nem szerettem volna, ha a lányomnak is át kell ezeket élnie. Sajnos a családban (szülő/nagyszülő/szülők testvére/unokatesók) szinte minden nőnek vannak ilyen jellegű problémái.
2021. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
"Azt gondoltam, végre lesz egy férfi, aki igazán szeret" ?? :D Ez a miskolci nőknek szól?
2021. nov. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
93%

Nem akartam, hogy rossz sora legyen.

Menstruáció, melltartó, megfelelni vágyás, verbális és fizikai erőszak, gyerekszülés, lenyomás, elnyomás, pozícióharc csak mert nő.

Persze aztán rájöttem, hogy hasonló sors jut a férfiaknak is.

2021. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Egyik sem. Nem tudom megmagyarázni. Én bár nőies nő vagyok, de tényleg csak kisfiút szeretnék. De nem ilyen felületes dolgokat miatt mint amiket felsoroltál.
2021. nov. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Én mindig is fiút szerettem volna, el sem tudtam képzelni, hogy nekem valaha lányom lesz, tényleg elhittem, hogy nekem csak fiam lehet. Én sem voltam soha az a hercegnő típus, igazi talpraesett kis falusi leány voltam, és ilyen nő lettem. Lovagolok, mezőgazdasági egyetemre is jártam, lovakkal dolgoztam évekig. Szóval ja, ilyen típus vagyok. Aztán a 12 hetes uh-n már mondta a doki, hogy ő egyértelműen kislányt lát. Először megdöbbentem, mert tényleg azt hittem, hogy nekem fiam lesz. Aztán meg egy akkora szikla esett le a szívemről, hogy az valami hihetetlen. Nem értem a mai napig, de olyan boldog lettem, hogy kislány lesz, hogy nagyon. És azóta is imádom, hogy nem fiú, most lesz januárban 2 éves. Tervezzük a kistesót, idén már volt tavasszal egy vetélésem, úgyhogy most úgy vagyok vele, hogy tök mindegy, csak megszülessen egészségesen.
2021. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Egyszerűen nem szeretem a nőket, és pontosan tudom, hogy már az általánosban kígyók közé kerülne, ha lány lenne.
2021. nov. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!