Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1. trimeszteri kötelező...

1. trimeszteri kötelező teljes labor SYNLAB magánrendelőben mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Természetesen érdeklődtem, de annyit mondtak, hogy valami ennyi, valami annyi valami meg amannyi, nem tudja pontosan, összeadódik, majd meglátjuk.

Na ez olyan kössz a semmit infó volt, de valamiért komolyan mindenhol ilyen vagy még rosszabb válaszokat kapok… :D

Kb mire számíthatok?


2021. nov. 22. 21:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

De durva, és még azt hittem nálunk van káosz. Csak csütörtök reggel lehet 1. trim. vérvételre menni, mert a szűréseket és a vércsoport meghatározást nem helyben csinálják, utaztatják a mintákat és az csak aznap van. Persze sebaj, van várandós sor, gondoltam legalább gyorsan halad. Ahha, csak 2 órás program lett. A várandós négyszer olyan hosszú sor volt, mint a sima. :D Node legalább nem küldtek el mégegy helyre...

A synlabnak jó kis árlistája van, össze kell számolgatni mennyi az annyi. Az első trimeszteri csomagjuk is jó, de szerintem ez egy vagyon. Bár nagyon sok vizsgálatot meg is csinálnak, ami azért nem alap, de jó ha tudja az ember. (pl. vitamin szintek)

Nekem pl. döbbenet volt, hogy egy TSH-t sem néztek az sztk-s laborban.

2021. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Nekem pl. döbbenet volt, hogy egy TSH-t sem néztek az sztk-s laborban."


Mivel nincs benne a terhesgondozásban. A szakmai kollégiumnál lehet reklamálni:)

2021. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez világos... attól még lehet megdöbbentő nem? :D
2021. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az. De nálunk speciel az előző főnök endokrinológus is volt, ő bevezette, így az első trimeszteres laborban benne van a TSH.

De addig, míg a terhesgondozásban ez nincs benne, addig alapvetően nem elvárható mindenhol.

2021. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!