Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1. trimeszteri kötelező...

1. trimeszteri kötelező teljes labor SYNLAB magánrendelőben mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Természetesen érdeklődtem, de annyit mondtak, hogy valami ennyi, valami annyi valami meg amannyi, nem tudja pontosan, összeadódik, majd meglátjuk.

Na ez olyan kössz a semmit infó volt, de valamiért komolyan mindenhol ilyen vagy még rosszabb válaszokat kapok… :D

Kb mire számíthatok?


2021. nov. 22. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az utolsó nagylaborra mondtak olyan 30 ezret, úgy gondolom hasonló lehet az első is. Vérvétel, vizelet vizsgálat stb.
2021. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb a labor egyébként az egyetlen vizsgálat, amit teljesen felesleges magán úton csináltatni. De ha jól emlekszem van 1. Trimeszter laborcsomag.



[link]

2021. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát számold össze. A kiskönyvben benne van, hogy miket kérnek.

- Vércukor

- vérkép

- kreatinin

- karbamid

- GFR

- GOT

- GPT

- bilirubin

- vizelet + üledék

- vércsoport + ellenanyagszűrés

- HbsAg

- VDRL (szifilisz szűrés)


Ezek mellett szerintem nem árt egy TSH meg egy ferritin...

2021. nov. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Fent van az árlista a neten.
2021. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én Medicoverben csináltattam az összes labort, nem kell összeválogatni a vizsgalatokat, mert csomagol vannak, első második és harmadik trimeszteri csomag.

Az első volt a legdrágább, abban sok mindent néznek, talán 18.000 körül, ahhoz nekem az orvos kért mèg pluszban magnézium szintet. A második trimeszter 8.000, a harmadik 20.000.


Egyébként valóban, felesleges, ezt simán megnézi az sztk ingyen, én azért mentem oda, mert a férjemék munkahelyen Medicover biztosítás van, így ezért nem kellett fizetni, és így voltam vele, hogy használjuk már ki valamire, ha már egyszer van.

Abból a szempontból jó volt, hogy nem volt tömeg, nem kellett várni, főleg a másodiknál, ahol ott a cukor terhelés, kulturált módon lehet üldögélni, várakozni.

2021. nov. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Itt a fantasztikus SZTK-ban közölték, hogy a VDRL-t meg a HbsAg-t nem tudják ott megcsinálni, külön helyre kell menni amiatt a kettő miatt, külön beutalóval, plusz költözés miatt első körben el is kell menni SZEMÉLYESEN beregisztráltatni magam és csak utána tudok időpontot foglalni.

Tehát a 3 körös dologból gondoltam inkább csinálok egyet.


Árakról kérdeztem az asszisztenst, hogy le tudom e nézni a honlapról, de arra is csak azt mondta, hogy túl összetett, úgyhogy nem, mert valami ennyi valami annyi valami valamivel együtt meg annyi tehát csomag stb.

2021. nov. 23. 07:12
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez volt, hogy bizonyos vizsgálatok miatt másik helyre kellett volna menni. Kisvárosi sztk.


Én is a Medicoverben voltam mint ahogy előttem írták.


[link]


Az alap csomag tartalmazott mindent ami kellett.

2021. nov. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az asszisztens hülyének néz? Milliószor voltam a Synlabnál és nem egy atomfizika összeszámolni mennyibe kerül, vagy hogy megéri-e inkább csomagot venni plusz hozzárakni dolgokat igény szerint. (Általában igen, mert úgy nincs mintavételi díj.) Ha akarok nézetni pajzsmirigyet, akkor az alap pm csomagot választom, plusz az egyebeket ami kell.
2021. nov. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mivel nem először futok bele szerintem mindenhol valami nagyon kezdők ülnek a telefonnál. Ahová a 12. heti genetikai uh-ra megyek, ott rákérdeztem, hogy mennyiért csinálják a prenát? Válasz: hát drága.

Na jó de mondom mégis mennyi a drága? 75? 150? majd annyit felelt hogy inkább 200.

Tudom az árait, de mivel a saját nődokim valamiért a sztenderd ár szinte dupláját kéri érte (sima prena 110, optimum 210…) ezért gondoltam rákérdezek.

Majd arra sem tudott válaszolni, hogy megcsinálják e azzal a vizsgálattal egyidejűleg.

Szóval komolyan, még a magán ellátásban is vicc ami folyik.

2021. nov. 23. 08:08
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondjuk elhiszem, hogy nincs arra ideje, hogy ő számolgassa össze neked mi mennyibe kerül. De minden prímán látszik az árlistákon.

Prenát én olyan helyen csináltattam, ahol eredeti áron van. Eszemben sem volt ezért még közvetítői díjat is fizetni bármilyen orvosnak.

Melyik városban laksz?

2021. nov. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!