Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy 2 és fél éves gyerek...

Ha egy 2 és fél éves gyerek belázasodik, akkor gyógyszer és hidegvizes borogatás nélkül hamarabb meggyógyul, hogyha az anyja magához öleli?

Figyelt kérdés
2021. nov. 26. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Jaj 🤦‍♀️
2021. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
🤦‍♀️🤦‍♀️ Remélem csak troll vagy.
2021. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem trollkodom, én is csak most hallottam erről először. Vannak olyanok, akik nem vesznek be semmire se gyógyszer (menstruációs fájdalom, migrén, láz, stb.), és állítasuk szerint attól hamarabb gyógyulnak, hamarabb szűnik meg a fájdalom, és ezt alkalmazzák a gyerekeiken is. Egy instagram anyuka írta, hogy nem adott a lányának lázcsillapítót, hanem hordozta inkább, mert az ő testhője hatással van a gyerekére is.
2021. nov. 26. 13:44
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Lehet benne valami..
2021. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

"Egy instagram anyuka írta"


Muszáj minden hülyeséget elhinni?

2021. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
A láz az hasznos, nem feltétlenül kell csillapítani, de egy bizonyos szint felett érdemes! Amúgy meg egy 2 és fél éves gyerekről van szó... Ne hasonlítsd össze egy felnőttel, akik nem vesznek be semmire gyógyszert.
2021. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem, sima fertőzést a gyerek a széklábhoz kötözve is legyőz. Nyilván kellemesebb az anyjával lenni, de nincs köze az anyja testhőjének a gyerek lázához. Utóbbi egy idegrendszeri folyamat.
2021. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Én is olvastam azt a posztot, hogy anyuka testhője leviszi a lázat ha majomként lógnak egymáson egész nap, persze, ezért javasolnak pl hűtőfürdőt is, mert a 36 fokos közegben összeizzadás viszi le a lázat és amúgy ezt a nagyon okosat egy szoptatásra irányuló kérdésre reagálta, teljesen témába vágóan. Az az anyuka szegény egyébként ordas buta, iszonyatos nagy marhaságokat osztogat meg minden témában amiben megnyilvánul, nem kell foglalkozni az ilyen mínuszos emberek tanácsaival, vagy esetleg ellentétesen fogadd meg, vagyis NE azt és úgy csináld ahogy az ilyen féleszű mondja :D
2021. nov. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

Ha egy gyerek (vagy felnőtt) belázasodik, akkor azért valószínűleg minden további nélkül meggyógyul magától, nem kell borogatás stb neki. Egy kisgyereknek meg jól esik a rosszullét közben, ha az anyjához lehet közel.

Egyébként tényleg tudja csillapítani, az anya érzi a meleget, az ő teste hidegebb és ezzel tud segíteni.

Gondolom nem 45 fokos láza van annak a gyereknek..

2021. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Az anyai szeretet csodákra képes,ezt mindenki hallotta már szerintem,de amit te leírtál,az inkább az agy nélküli szeretetre vonatkozik.
2021. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!