Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újszülőtt gyerek 3 állampolgár...

Újszülőtt gyerek 3 állampolgársággal?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az utóbbi időben sokat gondolkoztam az alábbi szitun:


Erdélyi magyar házaspár (román-magyar kettős állampolgár) szül Kanadában.


A gyerek ugye alapvetően már Kanadai állampolgár lesz

Hogy lehet kérvényezni a magyar illetve román állampolgárságot is?Vagy csak 2 lehet összesen?


2021. nov. 26. 13:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"például nem lesz automatikusan magyar állampolgár az a gyermek, aki itt születik és egyik szülő sem magyar állampolgár"


De pedig így van.

Amerikában is. Európa más tészta.

2021. nov. 26. 16:09
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

De Kanadáról van szó.. látod, vannak lehetőségek, nem ugyanaz a helyzet minden országban. Vagy én guglizzam ki neked, Kanadában mi a helyzet? Esetleg ne hívjam fel a nagykövetséget?


( Bocs, de ez a pökhendi stílus, hogy de pedig, meg ott is az van, blabla elég bicskanyitogató, főleg hogy a valószínűleg 5 kattintás alatt meglenne a pontos válasz)

2021. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

nem gond. mostmár megérdeklődtem, mert látom itt csak félkegyelműekkel találkozom.

És ha ilyen jól kiosztottál, máskor te is keresd ki azt,amit nem tudtál.


Ez az oldal nem arra van, hogy bármit kérdezz?

2021. nov. 26. 17:20
 14/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem is értem, hogy a csudába jutottatok ki ennyi ésszel. De most komolyan, ennyire lusta vagy rákeresni a neten? 10mp sem volt megtalálni. Ahelyett, hogy itt pattogsz, inkább már rákereshettél volna régen. Bugyuta nép. 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️


[link]

2021. nov. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14-es! Irígy vagy?


Analfabéta vagy? Írtam, hogy már le van zárva!


Mindent meg lehet találni neten! De ez az oldal pont arra lett kitalálva, hogy kérdezz.

2021. nov. 26. 17:39
 16/16 anonim ***** válasza:
80%
Mondtam, hogy Kanadában még lehet másképp mint itt, meg Európában bárhol, ezt nem is vitattam. Úgy látom nehéz felfogni a példa szó jelentését. Nem tudom miért kevered a szezont a fazonnal. Persze, lehet itt bármilyen kérdést feltenni, de hadd ne mi googlezzunk már helyetted.
2021. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!