Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ingyen tápszert adni gáz?

Ingyen tápszert adni gáz?

Figyelt kérdés
Van 2 doboz, 2.4 kg Milumil tápszerem, bontatlan, szavatos. Feltettem ingyen a csoportokba helyi, 10e+ember, hogy elvihető, senkinek nem kellett egy hónap alatt sem. Ott tartok , hogy akkor kidobom , ez van. Szerintetek gáz, félnek elfogadni vagy miért nem kell senkinek?
2021. nov. 29. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem cikinek erzik. En elfogadnam ha olyan (nincs tápszeres babam). Esetleg add be korhazba, védőnőhoz ott biztosan lesz aki szívesen fogadja.
2021. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is cikinek érzik elfogadni.

Add oda a védőnőnek. Ő tudni fogja, hogy kinek van rá szüksége. Én is mindent neki adok oda, amit már nem használunk.

2021. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gàz. A környèkünkön kb. mindent elkapkodnak a baba-mamàs ingyenes/cserèlős csoportban.

Ha csak ,,sima" ingyenes csoport, akkor lehet, hogy nem talàltad meg a cèlcsoportot.

2021. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Én is raktam fel anno (mikor próbálgattuk a tápszereket) bontatlan dobozt, fél nap alatt elvitték.
2021. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van kifejezetten olyan csoport, ahol tápszereket is adnak-vesznek, ott nagyon gyakori az ingyenes tápszer (valami bébiétel, tápszer, pelenka adok-veszek a csoport neve, nem tudom pontosan)

Azt ajánlom a szivesseg.net oldalon hirdesd, ott biztosan gazdára fog találni!

2021. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem gáz, de nem mindenki gondolja így. Amúgy érdekes, hogy senki nem kérte. Én több olyan csoportban is benne vagyok, ahol ilyen felajánlásokat lehet tenni, és szinte mindent visznek.
2021. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én elfogadnám. Nálunk a csoportba tesznek fel és gazdára is talál. Eddig olyat nem tettek fel, amit mi használunk.

Én nem érzem cikinek.

2021. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így.Hihetetlen ennyi csóró van de senkinek nem kellett.Hogy miért?Mert még arra is lusta h.érte jöjjön.
2021. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a védőnőt, vagy rakd fel 500Ft/db-ért. Nálunk az baba-mama csoportban az egyik anyuka felrakott tápszert ingyen, senki nem rabolt rá. Egy hónap múlva felrakta pár száz forintért és vagy 3-an ugrottak érte.
2021. nov. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!