Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kérdések a terhességről?

Kérdések a terhességről?

Figyelt kérdés

Tényleg érzékenyebb a csikló terhesen?

Miért kell a szüléshez szőrteleníteni az intim tájakat?

9 hónapos terhesen lehet szexelni (nem szabad-e, hanem tudtok-e)?

Puhul és keményedik a nuni terhesen? (mármint a belső része, ahova a kuki is bemegy)?

Mi történik, ha valaki szülés után rögtön szexel? Mondjuk, hogy nem várja meg a 6 hetet.

Milyen érzés, ha rúg a baba? Fáj?



2021. dec. 2. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez szerintem ember függő

2. Ma már nem csinálnak ilyet (legalábbis nem mindenhol) egyébként azért csinálták, hogy ne tudjon ott baktérium megtelepedni, ami utána a kicsi orrába, fülébe, szájába juthat.

3. Lehet szexelni. Nem biztos hogy kényelmes lesz, de lehet.

4. Még a kérdést se értem. Miért keményedne?

5. Fenn áll a fertőzés veszélye, mivel egy méhlepény nagyságú seb van a méh falán. Emellett lehet még kisebb horzsolás a hüvelyben, és ha gátmetszés volt, azzal is vigyázni kell.

6. Ezt nehéz elmagyarázni, érdekes érzés, hogy valaki benned mozog. Van olyan hogy fájdalmasan, vagy kényelmetlenül befeszíti magát. Nekem az hogy rúgott, nem fájt, de ha a sarkát belenyomta a bordámba az tudott fájni.


Hány éves vagy? Érdekesen fogalmazol, gondolom fiatal.

2021. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

1. Nekem nem volt az,de a libidó nőhet vagy csökkenhet.


2

Nem kell. Opcionális,de valahol az asszisztens leszedi és elég brutálisak néha,így jobb előtte magadnak leszedni. Higiénikusabb is utána,könnyebb tisztán tartani.

3. Ha nem tiltott,lehet,igaz kényelmetlen már minden póz.


4. Puhul,de megduzzad a nyálkahártya,nekem kifejezetten fájt a behatolás,szűkebbnek éreztem magam.


5. Egyrészt undorító,mert nem sima menszesz. Másrészt nyitott a méhszáj,bent egy hatalmas sebbel és bekaphatsz egy orbitális fertőzést. Másrészt a gátsebed/varratod meg utána a dokid is "hálás" lesz ha újból varrni kell. De a kisebbségiek szoktak akár egy óra múlva is,esetleg kérdezd őket.


Ha rúg a baba,jó,mert már érzed is őt. Néha nagyot és rossz helyre rúg,de nekem nagyobb volt az öröm,mint a fájdalom. Amúgy ha kinyomja.magát vagy forgolódik benned,szerintem kellemetlenebb.


A fogalmazásodból ítélve még gyerek vagy egy babához. Még védekezzetek pár évig..

2021. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
🤦‍♀️
2021. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Nuni belseje, ahova bemegy a kuki?? Azta, hány éves vagy?


Az a hüvely amúgy vagy hivhatod vaginának is.

2021. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. Hány évesnek gondoltok? Miért gondoltok fiatalnak?
2021. dec. 7. 17:10
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom a nuni és kuki kifejezések miatt!
2021. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Meg mondjuk egy értelmes felnőtt aki gyereket vállal tisztában azzal hogy az 5. Kérdésed miért képtelenség abban a helyzetben.
2021. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Hát ha fiatal nem is vagy, az 1000%, hogy férfi.

"Puhul és keményedik a hüvely belseje?" Ebből már kilométerekről látszik, hogy nem hogy vaginád nincs, de nőt sem láttál még életedben.

2021. dec. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nő vagyok.

Milyen kifejezéssel kellett volna leírnom?

Puhul és keményedik ezt egy videóstól kérdezték, nem én találtam ki.

Tudom, hogy nem lehet olyankor szexelni, csak kíváncsi voltam, hogy mi van, ha mégis.

2021. dec. 9. 16:35
 10/13 A kérdező kommentje:
A hüvely nem egyenlő a nunival.
2021. dec. 9. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!