Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik itt terhesség/teherbeesés...

Akik itt terhesség/teherbeesés kérdéskörben kérdést tesznek fel, ők nem olvasnak semmit ezekről a dolgokról? Vagy bizonyos kérdések igazából kamuk, és az idegeinket koptatják? /ismétlődések (pé, lehet e, mennyi idős. ) /

Figyelt kérdés

Olyan érdekes kérdéseket olvasok, valóban ennyien nem lennének tisztában az emberi szaporodással.

Vannak picit humorosak, érdeklődök, és olyanok, amiktől nem tudom sírjak vagy nevessek.

Nem példálózok konkrétan, de bizonyos hölgyek kérdéseit olvasva egyenlőre olvasójegyet kéne venniük, csak utána a gyermekvárással kezdeni.


Valóban ennyire nem vagyunk tisztába dolgokkal, vagy csak "meghibbanunk" és azért kérdezünk hülyeségeket.


2008. dec. 22. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legtöbbször a lustaság van ezek mögött, illetve az ami oly jellemző a mai világban...hogy mindent azonnal akarunk.

És ezért nem áll neki visszaolvasni a hasonló kérdéseket, vagy kivenni más kérdésekből a rá vonatkozó részt hanem inkább kiírja újra..

Nagyon sokan tök tájékozatlanok az emberi szaporodás:)) kérdéskörében, de az is igaz, hogy mikor az ember stresszhelyzetben van, illetve ha saját bőréről van szó, "meghülyül"kicsit:)

Nekem eü-s végzettségem van, mindent megtanultunk a szülésről, kisbabákról stb. mégis mikor nekem lett babám néha érdekes dolgokat tudtam kérdezni pl. a védőnőtől. Mert az elmélet mindig más mint a gyakorlat:)

2008. dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem buták a kismamák,utánna is néznek a dolgoknak.Csak szeretnek biztosak lenni a dolgukban,és úgy gondolják 1 kérdést megér.Ha lesz gyereked,akkor majd megérted,hogy nyomasztó néha a felelősség,és mindíg ott bujkál a kérdés hogy: vajon mindent jól csinálok?Csak megerősítést szeretnének,nincs ezzel semmi baj.

És nem csak itt teszik fel az Anyukák a kérdéseket,az "életben" is kérdeznek akitől csak tudnak.Elgondolkodnak a válaszokon,és aszerint alakítják ki,hogy hogyan gondozzák a babájukat.Csak szeretnék mindíg a legjobb megoldást választani.

2008. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó,

egy egészséges 12hetes kismama vagyok, nem azt mondom, hogy buták a kismamák, de...

Mielőtt kérdezek, keresek, olvasok, és ha a válasz nem egyértelmű, akkor kérdezek!

Nem kérdeztem meg a nemvárt előtt, hogy akkor most az x napon vajon pozitív lesz e a tesztem, stb.... Ezeket nem is baj, ha megkérdezik, de 20000000000000000000van belőle...

Viszont aki megkérdezi, hogy egy hónap késés után akkor 4hetes terhes e. Ez meredek. Ezekhez hasonló kérdésekre gondolok. Amik feltételezik, hogy az illető alap dolgokat nem tud. Vagy egy kedvencem a zuhanyzós kérdés... szerintem te is láttad, olvastad. Így érthetőbb mire gondoltam?

2008. dec. 22. 16:02
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
egyszerűen ugord át a számodra idegesítő kérdéseket, és légy boldog, hogy te mindent tökéletesen tudsz!
2008. dec. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Engem meg a Te kérdésed idegesít! Te is használhatnád a keresőt! Nézz utána! Ilyen kérdéseket is tettek már fel nagyon sokszor... Ami nem érdekel, ne olvasd el és ne válaszolj rá! Ilyen egyszerű!
2008. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Ezt a honlapot azért hozták létre, kedves kérdésfelvető, hogy segítsünk egymásnak ezen az úton választ találni a kérdéseinkre.

Ha feldühít, ne látogasd az oldalt!!!

Megtisztelsz minket, akik szívesen elidőznek itt.

Köszi!

2008. dec. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves nekem ugrók, nem lefikáztam az eddig feltett kérdéseket, sőt, mivel nem vagyunk egyformák ezért majdnem minden ismétlődőre válaszolok. És nem dühít, én is tanulok a kérdésekből, pl milyen érdekes jeleket akarunk/vélünk felfedezni, ha épp babázni akarunk.


Az esetleges sértések elkerülése végett nem másoltam be azokat a kérdéseket amik megfogalmazták bennem a kérdést.


Közületek ki kérdezte volna meg, hogy lehet e terhes a zuhanyzóban pasi után, aktus petting nélkül, vagy hogy hat hónapja menstruál, de ennek ellenére lehet e terhes egy hat hóval ezelőtti esettől, vagy két hónapja vérzett utoljára akkor is csak 4hetes terhes, mert egy hónapja nem vérzett csak.

Ezek nem olyan kérdések, amikre kéne egy pici alap tudás?

2008. dec. 23. 10:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia néha tényleg vannak bugyuta kérdések...de én láttam olyant,hogy gyógyszer mellett rendes havival 6 hónaposan vették észre hogy terhes.

Meg szerintem a gyakori kérdéseket azért teszik föl mert mindenki másképp éli meg a dolgokat és jól jön mások tapasztalata.Pl én 1. babával vagyok és fogalmam sincs bizonyos dolgokról....de csak akko kérdezek mikor nemtalálok egyértelmű választ

2008. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy a gép mögött nem egy fiatal tizenéves (vagy még fiatalabb!)ül? Sajnos a felvilágosítást nem mindenki ejti meg otthon, vagy nincs olyan kapcsolatban a szüleivel, hogy bátran kérdezzen. Ennek ellenére ma már divat korán szexuális életet élni. Szomorú, de ez van! Ha akarsz segítesz nekik, ha nem akkor nem kell! Gondolom nem áll a hátad mögött senki töltött fegyverrel... (remélem!) :)

Az egyik lepontozott

2008. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden kérdés és minden probléma más...Ha csak 1 kicsit is eltérő dolgot tapasztal mondjuk mint amit itt olvas felteszi a kérdését. Szerintem ennyi a dolog magyarázata.
2012. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!