Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem eszik tegnap óta a...

Miért nem eszik tegnap óta a kisfiam?

Figyelt kérdés
A 11 hónapos kisfiam tegnap óta szinte semmit nem evett. Gyakorlatilag kis tápszert és banánt, sinlacot. Nem fogad el semmit, elutasítja. De fizikálisan semmi baja nincs, jó kedvű, játszik, jót alszik. Mitől lehet ez? Én a fogzásra gondoltam, de nem biztos hogy az okoz ilyent. Amúgy nagyon jó evő, étvágyú kisgyerek.

2021. dec. 12. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De, okoz ilyet a fogzás. Ahogy kezdődő nyavaják is.
2021. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogzás vagy kezdődő betegség, ahogy az 1-es is írja.
2021. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kisebb lányom fogzás alatt volt, hogy napi 1 Lidl-ös kiflit evett csak. Ez akár 3-4 napig is eltartott A második alkalomnál már nem ijedtem meg, kínálgattam és egyszercsak újra éhes lett.
2021. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. dec. 12. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fáj a torka. Vagy mondjuk ha nem kakilt 2-3 napja, de mondjuk ezt gondolom, tudod :)
2021. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!