Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tart már ez a világ? Mit...

Hol tart már ez a világ? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Keresztanyum mesélte hogy egyik nap ment haza és a Nyugati pu.aluljáróba egy szülés előtt álló kismama szólítgatta le a férfiakat...
2010. szept. 6. 18:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
elég kurta a történet. mi a sztori lényege? mert ez igy igazábol nem érthető. vagy csak én vagyok ennyire fantáziátlan?
2010. szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Nem hiszem hogy árulta volna a testét .


ember nem tesz ilyet. lehet hogy csak kirakták és nem tud hol segitséget kérni...


szerintem is túl rövid a sztori.

2010. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
"szólítgatta le a férfiakat:úgy értettem hogy prostituált volt...nem hiszem hogy egy átlag kismama miniszoknyában és magassarkúban álldogálna egy aluljáróban...
2010. szept. 6. 18:27
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

A kismamák nem hordhatnak miniszoknyát és magassarkút? Én hordtam :)


Na de viccet rélre téve, hát akkor valószínűleg prosti volt az illető. Most erre mit mondjak, menjen táppénzre?

2010. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek sajnos...
2010. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
de olyan szörnyű!hogy juthat valaki ilyen mélyre???
2010. szept. 6. 19:36
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sajnos mindig volt,és valószínűleg mindig lesz.:(Ez nem azt jelenti,h jó ez így,de nem tudsz vele mit csinálni.
2010. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a másik szörnyű, hogy vannak, akik el is fogadják a "felkínálást". Bár remélem, hogy nincsen ilyen férfi, de ha a realitás talaján maradunk, akkor biztosan vannak...
2010. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hát én a munkám során találkoztam olyan prostival, aki még terhesen is kiállt az útra. És nem volt stricije, aki kényszerítette, "egyéni vállalkozó" volt. Valamiből meg kell élnie, neki nem jár a három év gyes. A Nyugati aluljáróban amúgy is elég sok érdekes dolog történik ...
2010. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hasonló "anyuka", még pár nappal a szülés előtt is kint állt az 51-es főút mellett... Mondjuk nem értem azt a pasit, aki megáll egy állapotos nőnek... Ok, a férj az más, de hogy idegen.. BRRRR
2010. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!