Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvált szülők! A ti gyerekeite...

Elvált szülők! A ti gyerekeitek kivel karácsonyozik, melyikőtökkel töltitek a szilvesztert? Hány évesek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 24. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Én már felnőttem, de nalunk régen mindig ez volt a menet: szenteste éves váltásban. Szilveszter minden évben az anyai nagyszuloknel. (Gondolom a szülők elmentek bulizni a barátokkal).

Később mi is a barátainkkal szilvesztereztunk. Az sosem volt szulos program nalunk.

2021. dec. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Én is felnőttem már.

Szenteste anyámmal (vele éltem), 1. nap az anyai rokonokkal (ezt nem lehetett megváltoztatni, mindenki ehhez igazodott), 2. nap apámmal és a rokonaival. Szilveszter anyámmal (apám sosem maradt fenn, hogy megvárja az éjfélt)

Amikor apám egyedül maradt, annyi változott, hogy átjött hozzánk szenteste, és 3-an ünnepeltünk. Jó maradt a kapcsolat.

2021. dec. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
A nagyobbik lányom velem él. A kisebb az anyukájával. A karácsonyt mindkettő nálam tölti, és a szilvesztert is.
2021. dec. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Két pici gyerekem van. Tavaly váltunk. Velem, az anyjukkal élnek. Meg sem nekem, sem a volt férjemnek nincs senkije. Ma este átjön az apjuk, négyesben van a szenteste. 25-e a volt férj rokonaival, akkor nekem pihi, 26-an az én családommal. A viszony jó.
2021. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
4 vagyok. A szilveszter is úgy van, ahogy a szenteste.
2021. dec. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%

4-es ez olyan kedves kis történet.

Tulajdonképpen miért is válnak el emberek, ha így megvannak utána is? :(

2021. dec. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

Szilveszter nem ünnep.

Anyuék elváltak de apu minden karacsonyt ott töltött velünk

2021. dec. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

#6: ugyanez jutott eszembe😄

Ha mar elvalok a ferjemtol, latni se akarom. Bar lehet a gyerekek szeretik az apjukat, es az o kedvukert elturi az anyuka.

De sztem ez akkor is bizarr. Szenteste legyenek anyaval, 25en apaval.

2021. dec. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

10 és 14 évesek a férjem gyerekei. Szenteste anyjuknál, 25 nálunk illetve 26 a férjem rokonaival, 27-28 az anyuka új párja szüleinél.

Volt egy darabig éves váltás, de inkább az anyjuknál akartak lenni, az a természetesebb nekik.

2021. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
6-nak és 8-nak: én elvált szülők gyerekeként mondom, hogy nem értem, ezt a "minek váltak el, ha el bírják viselni egymást egy délután" dolgot soha nem értettem. Igen, a szüleim szerencsére jó viszonyban vannak, de szerintem pont azért, mert még idejekorán elváltak, és nem bántották egymást évtizedeken át. Attól, hogy jó viszonyban vannak, és pl. együtt ünnepelünk, nem jelenti azt, hogy boldogan tudnának együtt élni.
2021. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!