Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányomnak aftája van....

Kislányomnak aftája van. Mivel lehet kezelni és hogyan kell? Milyen fájdalom csillapítót ajánlatok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Phlogosol-al ecsetelem, tehát fültisztitó pálcikárát átitatom és azt beledörzsölöm. Ha naponta többször teszed, akkor 48 órán belül elmúlik a fájdalom.
2010. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Glycosepttel ecseteltem,utána enni is tudott,mert kicsit csillapítja a fájdalmat is.De sajnos van akinek ez jó,van akinek az,ki kell tapasztalni.
2010. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy belekérdezek, de honnan vetted észre, honnan tudod, hogy aftája van? Mennyi idős a kislányod?

Amúgy nem tudom, hogy gyerekekre hogy vonatkozik, de én is azzal szoktam kezelni, amit az első válaszoló írt (a sajátomét) De sokszor azon gondolkodom, hogy mi van, ha a fiam azért turkál a szájában, mert neki is kinőtt valami... ezért kérdeztem meg. Mégegyszer bocsi az off-ért.

2010. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kislányom 2 éves és 8 hónapos.Lázas lett 39 fokos. s a doki azt mondta,hogy mandula gyulladása van és annak a szővődménye az afta.Ma vettem homeopatias golyókat s talán használ rá. Borax glicerinnel ecsetelem még neki,s aloe veras firsttel fújom neki.
2010. szept. 8. 11:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Jobbulást a kislányodnak, remélem azóta már jobban van! Köszi a választ. Akkor ő már nagylány, és meg tudja mondani, hogy van valami a szájában. A fiam még csak 9 9,5 hónapos, de a fogait sem engedi megnézni (hogy jön e újabb) nemhogy még aftát keresgetni a szájában... remélem nem jön elő neki, amíg nem tud beszélni...
2010. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
soksok C-vitamin. az afta az immunrendszer nagymelójáról tájékoztatja a szervezetet, hogy épp harcol egy betolakodó ellen. ha máskor is van ilyen bárkinek, sok C-vitamint egyen.
2010. szept. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nagyon jó érzéstelenítő, fájdalomcsillapítő és gyulladáscsökkentő az suspensio anaesthetica, így kell kérni a gyógyszertárban, persze egy olyanban, ahol készítenek FoNO-s készítményeket, mint pl. a köptetők...

torokgyulladásra ínygyulladásra és egyebekre szokták adni, egy kávéskanállal kell elszopogatni, nem vészes az íze, ha cunizik, akkor nyert ügyed van:)

Jobbulás nektek!

2010. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Még annyit, hogy egy nagy üveggel valami 500 forint.
2010. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
pálinkába mártopd a fülpiszkát és beeceteled vele
2010. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!