Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Karácsonyra Vtech Vsmile...

Karácsonyra Vtech Vsmile gépet tervezünk venni a kislányomnak, nektek milyen típus van?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnének, mert nem tudom hogy melyik lenne jó. Van a sima alapgép hagyományos joystick-kel , van rajzpados joystick, van olyan alapgép amihez vezeték nélküli irányító van....

Teszveszen sokat látok hálózati adapter nélkül. Boltban is anélkül árulják?


Olyanok válaszát kérném, akinek van ilyesmi játéka otthon , akinek meg nincs az kérem ne írja azt hogy ....hmmm nem tudom nekünk nincs ilyen a gyereknek!!!


2011. okt. 20. 13:19
1 2
 1/16 Electronicperson ***** válasza:
44%
szerintem ne vegyetek neki ilyen marhaságot 1 év múlva dobhatjátok ki. Inkább vegyetek neki XBOX 360-at kinnectel na az megéri.
2011. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit az előző válaszoló ajánlott,az tényleg nagyon jó,bár nem olcsó,viszont ti is tudjátok használni.Nekünk is van.Mondjuk kérdés mennyi idős gyereknek vennéd.A barátnőm 6 éves lányának van,a hagyományos V-tech,nem nagyon használja,nem volt érdemes megvenni neki.
2011. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

3,5 éves....XBox kilőve, most nem futi rá :-/

Mi a baj a Vtech-kel?

A Cora-bank van pakolva egy gép mutatóba, lehet vele játszani. Oda van érte.

A játékok gagyik hozzá vagy a minősége vacak?

2011. okt. 20. 17:43
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom miért nem szereti a kislány,de majd rákérdek.Nekik a dora játék van meg.Amúgy ha már próbáltátok,és tetszik a kislányodnak,akkor vedd meg neki:-)
2011. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekünk van és szereti a kislányom!3 éves amúgy.

Most a kedvenc micimackó, de van scooby doonk, doránk, hamupipőkés.Keresztfiam 5 éves és ő is szereti, neki is sok kazija van.

DE pl nekem (utólag láttam)hogy van hordozhatós fajtája, ugyanúgy bele lehet tenni a kazit.Lehet hogy azt venném, de csak azért mert sokszor megyünk autóval.Én ajánlani tudom csak.

2011. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lényeg legyen hozzá adapter!!!!
2011. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

A kérdés további részére továbbra is várok válaszokat:

mennyivel másabb a vezeték nélküli változat és a sima alapgép?Ugyanazok a kazik jók hozzá ?

2011. okt. 21. 10:21
 8/16 anonim ***** válasza:
A vezeték nélkülit vihetitek autóba,lehet hozzá kapni töltőt.Ugyanaz a kazi való bele!
2011. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Vezeték nélkülinél erre gondoltam

[link]

A sima konzol meg ilyen:

[link]

2011. okt. 22. 12:08
 10/16 anonim ***** válasza:

nem tudom aktuális e még a téma nekem most az így leírom amit tudok:-)

én most vettem a lányomnak karácsonyra (3éves) van egy unokatesója ő 6 nála látta már nem igazán játszott mert az a kiscsaj nem nagyon hagyja, de ez más kérdés. nézegette próbálta hogy játszunk de hát...

na szóval vettem vaterán egy sima alap gépet 1 joy-jal meg egy adaptert külön meg egy plusz joyt külön simát nem írósat mert hát még csak 3 úgysem használná ki majd ha odaérünk lehet hogy egyet lecserélek írósra. most játékvadászaton vagyok többet szeretnék ne csak egy legyen.

a vezeték nélküli amit linkeltél az a vsmile motion már újabb verziója a sima vsmile-nak és mozgásérzékelős a joy vagyis ha balra dönti balra meg stb. nekünk ez még nem lenne jó mert amúgy is mocorog nem értené miért megy másfelé mondjuk mici a mackó:-) mint amit ő akart.

ráadásul drágább most még a gép is meg a játékok is. én a gépet a plusz joy-t adaptert össz6700ért vettem meg erre jönnek a játékok, de még így is a bolti ár alatt jóval. használt mind de arra hogy ha nem tetszik neki itt álljon ez is elég. ha meg használja marha jó vásár volt.

remélem segített. karácsony után már kiderül tetszik e neki vagyis hogy játszik e vele. te vettél végül?

2011. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!