Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől duzzadhatott meg az egy...

Mitől duzzadhatott meg az egy évesem egyik melle?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném leszögezni, hogy holnap az első dolgom a gyermekorvost felhívni, de most eléggé meg ijedtem.


Legkisebb lányom 1 éves, 8kg és 73 cm, nem kövér, ellenben testfelépítése miatt kis pufinak fest.

Ma fürdetés közben vettük észre férjemmel, hogy a bal melle sokkal nagyobb. Rendesen meg van duzzadva, nem puha, inkább tömör.


4 hónapos koráig volt anyatejes és tápszeres, azóta pedig csak tápszeres, mára peddig már mindent eszik. Tehát az "anyai hormonok ürülnek" nem lehet.

Esetleg ha van valakinek hasonló tapasztalata örülnék ha megosztaná.


2021. dec. 26. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
Melle?Max.cicije
2021. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

🤦‍♀️ Igen, orvos is majd azt mondja cici..

Ne haragudj, de ha nem tudsz válaszolni,akkor felesleges..

2021. dec. 26. 20:17
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Sérülés, beütötte esetleg? Vagy új tusfürdő (olvastam egy esetet, ahol ösztrogén volt a tusfürdőben)?
2021. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ez is kihúzva. Nem piros, nincs rajta ütésre utaló nyom, nincs megkarmolva.

fogni sem úgy fogjuk, hogy a mellét nyomnánk.

Tusfürdő pedig dm sajátmárka.

2021. dec. 26. 20:29
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Sajnos lehet nem segítek pont egy hete mondta ezt a gyerekorvoshoz és valóban a kislányomnak is nagyobb a bal. Azt mondta megvizsgálta nem érez nyilván benne csomót semmit már tünete nincs figyelgetni kell visszahúzódik e neki. Endokrinológiara kell menni ha marad így
2021. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. dec. 27. 06:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Majd írj, hogy mi volt.
2021. dec. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Már hívtam az orvost, de csak később lesz bent. Később újra kell hívnom.
2021. dec. 27. 08:25
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem jutottam előbbre.

A doki közölte, nem akut,így ha szerdán is fennáll a duzzanat akkor vigyük megnézi.

Védőnő sem tudott okosat mondani, max azt tanácsolta esetleg a gyermeksebészetet próbáljuk elérni.

Na, hát még nem sikerült..

2021. dec. 27. 13:14
 10/13 anonim ***** válasza:
És fáj neki a duzzanat?
2021. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!