Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség hanyadik hetétől...

Terhesség hanyadik hetétől duzzadhat meg a mell?

Figyelt kérdés
akár csak minimálisan, de annyira hogy már a melltartóból kicsúszkáljon néha néha, tehát amibe eddig kényelmesen elfért, már nem fár el..ez hanyadik héttől tapasztalható? 5-6?
2009. szept. 13. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Alkat kérdése. Nekem a 2. trimeszterben nőtt akkorát hogy kibuggyanjon a melltartóból és nagyobbat kell hogy vegyek. Az 5-6. héten ez még kicsit korai, de nem lehetetlen. Mint írtam, alkatfüggő. Van akinek egyáltalán nem nő a melle.

5-6 hetes terhes vagy?

2009. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

csak lehet hogy terhes vagyok.

1hete késik, és már nem férek a melltartóba, pedig időm sincs enni, tehát nem hízhattam, ennek ellenére kicsúszik a cicim, meg nagyon hülyén néz ki akkor is ha éppen benne van.

cigitől hányingerem van és szédülök(már le is tettem, mert feltűnt hogy késik). Szeptember elején volt barnázgatásom.

A héten tesztelek, viszont nem szeretnék még babát, most írattam volna ki a gyógyszert is.

2009. szept. 13. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia,


Változó, nekem pl menstruáció előtt is úgy megduzzad hogy szinte nem férek bele a melltartóimba.

2009. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és ha babás vagy megtartod?
2009. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igen, természetesen megtartom, már a cigit is letettem, mert már elég gyanús lett, a hőm is 37.

Képtelen lennék elvetetni egy kis életet:)

2009. szept. 13. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem már a 4. héttől duplájára nőttek a melleim, úgyhogy igen, lehetséges.
2009. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hú, ez tuti baba! Én nagyon gratulálok, nagy kincs ez! :)
2009. szept. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem igen, mert ma lett egy nega tesztem délutániból.
2009. szept. 14. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!