Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló mellett ez...

Fogamzásgátló mellett ez mennyire normális? Mikor mennél dokihoz?

Figyelt kérdés

Szülés utáni 6 hetes kontrolon kaptam fogamzásgátlót.

10napja szedtem, mikor megjött. 12napig véreztem. 11 nap szünet, majd újra megjött. 8 napig tartott. 4 nap szünet, erre megint 3 napja vérzek.

Ez nagyon nem jön így be.

A 2.levél utsó heténél járok.


Terhesség elött 8 évig szedtem fogamzásgátlót, ott semmi probléma nem volt. Percre pintosan tudtam kb, mikor jön meg.


Ti meddig várnátok, mikor mennétek ezzel orvoshoz?

Zárójelben megjegyzem, szoptatok.


Ja és "saját dokim" nincs, nem is tervezek, sztk-ba járok.


2021. dec. 28. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a 11 nap szünet utáni újabb vérzéskor mentem volna!
2021. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bőven vérzel, csak pecsételés vagy enyhe vérzés, akkor felesleges. A szoptatás alatt szedhető tabletta nem olyan, mint a sima, gyakori a verzészavar mellette. Majd beáll.
2021. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Ezeket a szoptatás alatt szedhető fog.gátlókat hogyhogy még nem tiltották be? Védeni alig véd de legalább teljesen felborítja a hormonokat.
2021. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: talán azét nem, mert egyik állításod sem igaz, és sok nőnek tökéletesen beválik.
2021. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!