Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátló mellett ez...

Fogamzásgátló mellett ez semmiképp sem normális nem?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy ma délelőtt az alhasam bal oldalt kicsit szúrkált, nem fájdalmasan, de éreztem. Ma reggel vettem be az utolsó fogamzásgátlóm, jövőhét kedden/szerdán fog megjönni. Viszont múlt héten elfelejtettem bevenni reggel a gyógyszerem, és csak este tudtam pótolni, jóval a 12 óra után. Nem tudom, hogy egyáltalán lehet-e ez terhességre utaló jel, vagy ha nem, elvileg gyógyszer mellett nem kellene éreznem semmi menstuációra utaló jelet, úgy értem a peteérést, mert ahhoz hasonló érzés. (mert gyógyszer mellett nincs.) Vagy ezek szerint mégiscsak lehetséges?? Mert akkor a gyógyszer nem jó nekem.
2014. máj. 10. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem ez az utolsó levél fog.gátló amit most szedek.peteérésem van mellette.és ugyan ez van napok óta amit leírtál.nem hiszem hogy terhes lennél.de én elmennék a helyedbe egy uh-ra
2014. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
uh-val tényleg meg tudná mondani a doki, van-e peteérésed, elvileg nem kéne hogy legyen, lehet hogy csak úgy szurkál a hasad. egy tabletta kihagyása még nem a világ, a 12 órás időtúllépést követően se, konzultálj az orvosoddal, ennyinek nem kéne beindítania a peteérést, de mi nem vagyunk orvosok.
2014. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!