Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló és szoptatás...

Fogamzásgátló és szoptatás mellett ez normális?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja pecsételő vérzésem és barnázásom van, ez normális? Még szoptatok, azért szedem a Cerazettet, és én úgy tudom, hogy ilyenkor teljesen össze vissza is lehet vérzés.
2015. febr. 18. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nekem két hónapig nem volt mellette vérzésem, de sokat görcsöltem. Barátnőm amíg szedte szinte végig vérezgetett így ő is abbhagyta a szedését,mert neki sem vált be!
2015. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Konkrét vérzés nekem sem volt. Más fogamzásgátlóról nem nagyon tudok amit lehet szedni szoptatás alatt. De akkor emiatt nem kell felhívni a dokit, mert "normális"?
2015. febr. 18. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt szedhető még a Diamilla és az Azalia. A Diamillától én is végig véreztem. Aztán 3 hónap után meguntam, abbahagytam. Másnapra elállt a barnázás. Most az Azaliat szedem és minden tökéletes.
2015. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!