Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Betti hogy lehetne a Bernade...

A Betti hogy lehetne a Bernadett becézése?

Figyelt kérdés

A Betti a Bettinának, Babettnek, Elizabetnek, Lizbetnek, Lizabetnek, Erzsébetnek lehet a becézése.

Van egy Bernadett nevű ismerősöm, aki magát Bettizi, pedig a Bernadett becézése a Detti, Berna, Berni.


2021. dec. 29. 14:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
sok Betti ismerősöm van, akik mind Bernadettek. ellenben egy Erzsébetről se tudok, aki Betti lenne, csak Erzsi és Zsóka becézéssel ismerem őket.
2021. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Nekem van egy barátnőm, aki Bernadett, de mindenki Bettinek ismeri és hívja. Soha fel sem merült, hogy miért. Ő Betti és kész.
2021. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában vagy vele, hogy a becenév lényege pont a kötetlenség?
2021. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
A Bernadetteket általában Dettizik, Bernizik. Ezért fura neked (nekem meg úgy pár embernek), hogyha Bettinek hívatja valaki magát. Nyilván a Veronikának a becézése is Vera, nem pedig Ver vagy Vero, ami szintén úgy jön ki, mint a Bernadettből a Betti: az első betű(k) és az utolsó betű(k) összevonásával.
2021. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Ja, a Petrát is lehet Patinak becézni, mert van benne p, a és t betű.
2021. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Unokatesóm Bernadett és Bettinek hívjuk amióta megszületett
2021. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

"pedig a Bernadett becézése a Detti, Berna, Berni."


Csak ez a 3 becézés az elfogadott? A többi becenévjavaslatot mikor fogadja el a bizottság?


Barátnőm Petra. Sokan "Petyának" becézik, mégsem gondolta eddig senki azt, hogy Péternek hívnák...

Én Eszter vagyok, apám sosem hívott Esztinek, Esztónak, Eszterkének, helyette Lujza vagyok neki. Micsoda rebellis körökben mozgok.

2021. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2021. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
LOL... XD már a beceneveket is meg akarjétok szabni? engem anyám néha Julinak hív, aztán közben Ági vagyok
2021. dec. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
(Berni amúgy kutyanév.)
2021. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!