Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után szétment vk.i már...

Szülés után szétment vk.i már közületek a párjával? Mi okozta? Hogyan történt? Egyedül nevelni mennyire bírtátok?

Figyelt kérdés

2021. dec. 29. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Uj noje lett (munkatársa)

Kénytelen voltam /vagyok egyedül nevelni, mi mast csináltam volna. Ennek 5 eve.

2021. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mennyire birtad /birtátok a nevelést?
2021. dec. 29. 23:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

A 3. gyerek születése előtt.

Nem volt senkije, közölte, hogy nem szeret, és igazából nem tudja mit akar. Azóta se találta ki, hogy pontosan mit szeretne, és azóta sincs senkije.

Bírom, mert bírni kell, plusz imádom a gyerekeim, tehát alap, hogy mindent megteszek értük. Utólag jobb is így, majd találok valakit, aki tényleg viszont szeret…

2021. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az utánam levő is írta, bírom, mert bírni kell.
2021. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Persze, bírni kell, de hogyan bírjatok, mik a körülmények?

Gondolom anyutok vagy vki közeli csak segít? Főleg ha pici baba is van..

2021. dec. 29. 23:55
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Mi együtt vagyunk, de nem, nem segítene senki. Anyukámnak van 10 éve a nyugdíjig, fizetett segítségre pedig nem futná. 😊
2021. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elso válaszoló vagyok. Nem, nem segít senki, es nem segített soha. Nem is elek Magyarországon, nem igazan tartjuk a rokonokkal a kapcsolatot, tesomek is egy másik országban élnek, anyukám idős.
2021. dec. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok

Vidéken lakok, anyumék Pesten, anyósék még inkább vidéken tőlünk 2 órára. Mindent egy magam oldok meg. Ha nagyon kell akkor főleg édesanyám tud segíteni, azt összeszervezzük, de egy kezemen megtudom számolni, hogy hányszor történt ilyen.

2021. dec. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobbik fiamat neveltem egyedül újszülött korától. Az eleje nehéz volt, amíg belejottem, de utána igazából jól megvoltunk kettesben évekig.

Segítségét max alkalomszerűen volt, de a napi dolgokban semmi, egyik nagyszülő sem volt még akkor nyugdíjas. 14 éves már azóta a gyerek, anyám idén ment nyugdíjba 😀

2021. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!