Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Többi lent

#testvér #Kicsivagynagykorkülönbség
2021. dec. 31. 13:02
 1/7 A kérdező kommentje:

Betölti a 3-at vissza megyek dolgozni utána jöhet a tesó

Vagy betölti a 2-t(pont lejàr a gyed) és jöhet a tesó

Ti hogy csinálnátok?

2021. dec. 31. 13:02
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Tapasztalatom szerint (gyermekkorom és saját gyermekeim), minél kisebb a korkülönbség, annál jobb. 😊
2021. dec. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Ezt nektek kell tudni. Mindegyiknek van előnye és hátránya. (Hogy jó testvérek lesznek-e, az meg nem ezen múlik.) És az se biztos, hogy úgy jön, ahogy tervezitek.
2021. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem 2 év van az első kettő között és 3 lesz a 2.es a 3.kozott. A 2 év anyaként nehéz volt de a gyerekeim jól megvannak jelenleg. Később lehet nem így lesz.
2021. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Az egyik barátnőmnek az első két gyereke közt kb 2 év van. Azt mondta, nagyon nehéz egyszerre a két kicsivel. A harmadikat úgy tervezték be, amikor a középső elmegy oviba. Így könnyebb volt neki. De igazából neked kell mérlegelni, mert ahogy előttem is írták, van előnye-hátránya. Nem mindenkinek ugyanaz a megfelelő döntés.
2021. dec. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Tapasztalatból mondom, hogy nagyon nehéz egy 2 évessel. Én legszívesebben vártam volna legalább 3 éves koráig. De így meg azért volt könnyebb, mert nem kellett visszamenni dolgozni. Ha van segítség, akkor szerintem érdemes a 2 éves korra időzíteni. De ezt nektek kell tudni.
2021. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk 1 év van a 2 nagy között, imádtam. Nem volt nehéz, simán összehangoltam a napjaikat, dackorszakig nem volt semmi probléma. A 2-3. közt hagytunk egy 3 éves szakadékot, ezt én sokkal nehezebbnek éreztem, 1 évvel később jött a legkisebb, megint nem volt nehéz. Most is így csinálnám. 😊
2021. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!