Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jáhn Ferenc korház VS Sote I...

Jáhn Ferenc korház VS Sote I /Baross utca/Melyik a jobb hol profibbak melyiket válasszam? Fontos!

Figyelt kérdés
27 hetes kismami.
2009. nov. 23. 13:42
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Tapasztalat vélemény?Hol jobb szülni hol profibbak és a korház állapota?A jáhn ferencét ismerem eddig oda jártam de nem szivesen mennék oda többet.igy a sotét választanám sztetek jól döntenék???
2009. nov. 23. 14:01
 2/21 anonim ***** válasza:
52%

Szia! Én nem ezekben szültem, de több barátnőm is a Jahn Ferencben. Hát én tuti nem választanám. Tele van romával (elnézést a normálisaktól), éjszakára elveszik a babádat, televerik cukros vízzel, a gyermekorvosi vizsgálatnál, a fürdetésnél nem lehetsz jelen.

Remélem a másik kórházról csak jókat fogsz hallani.

2009. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszike remélem én is.
2009. nov. 23. 16:20
 4/21 anonim ***** válasza:
Én a Jahn Ferencben szültem, de nekem nagyon pozitív volt. Igaz roma volt bőven, de ők külön szobában voltak. De ha a Sotét akarod, akkor menj oda. Keress rá a gugliban a kórházra (pl. beírod, hogy Sote szülészet fórum) és egy csomó találatot kapsz és sok-sok véleményt. Olyan helyre ne menj, amit már most élből elutasítasz!
2009. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

Ne menj a Déltepsibe!!!

Az egy színvonalon aluli tele mindenféle ci.... emberrel.

Annyi jó szülészet van!! I. vagy II. női klinika, mind a kettő felkészült jó kórház.

2009. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én az I.-esen szültem.12 órát vajúdtam,,aztán császár lett a vége.Végig nagyon nagyon normálisak voltak velünk.A csecsemősök is rendesek voltak.Én csak ajánlani tudom!!
2009. dec. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokan ajánljk a sotét hogy jobbak a dokik és mindenki sokkal profibb hiszen oktato korház.De gondoltam megkérdezlek Titeket mi a tapasztalat.köszike.
2009. dec. 2. 16:24
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Csak a Jáhn Ferencbe ne menj!!!!!!!!!
2009. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
szerintem is az I. vagy II. nöi klinikára menj. Ott orvosom is van aki fiatal és nagyon ügyes minden téren! (anyukámat ö mütötte myómával, azóta sincs semmi baja) a Jahn Ferencröl én is sok rosszat hallottam szóval szerintem ne oda menj. A SOTE-t meg nem tudom milyen...
2009. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszike a válaszokat ismét:-)Örülök hogy ilyen sokan irtok nekem.Sztem nem megyek a Jáhnba nagyon lebeszéltetek de volt is egy sanda gyanum hogy oda nem szabad de meg lettem erősitve Csajok.

Vannak rossz tapasztalatok a Jáhnnal kapcsolatba?

2009. dec. 2. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!