Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A "híres" anyukák miért...

A "híres" anyukák miért csinálnak úgy mintha csak nekik lenne gyerekük?

Figyelt kérdés
Akkora feneket kerítenek mindennek a gyerek körül mintha más nem élte volna át ugyan azt. Pl Tóth Gabi meg a dackorszakos kislánya. Minden gyerek átesik rajta. Meg hogy tésztázik a gyerek. Aztaaa. Másé sose csinált ilyet.🤦
2022. jan. 3. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Sztárság, kell a figyelem. Simán nem kell nézni, és akkor nem lesz ilyen probléma.
2022. jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Te konkrétan miért foglalkozol Tóth Gabi gyerekével? Miért nem a sajátodat nézegeted?
2022. jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem tudtam, hogy van gyereke🙈
2022. jan. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert folyton a pofámba tolja a Facebook. 🤷
2022. jan. 3. 10:16
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Sok "művésznő" van.
2022. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Más is(kb.minden gyerekes nő) ugyanezt csinálja facebookon, rokonoknál, barátoknál, még munkahelyen is idegenek előtt, akiket tuti nem érdekel a gyerekük.Csak mivel ők nem sztárok, jóval kissebb a hallgatóságuk. Ennyi.
2022. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Vannak megoldások: egyáltalán miért követed, vagy miért nem állítod át láthatatlanra a posztjait? Én nem látok semmi ilyet, mert be tudom állítani a követést. Érthető, hogy egy híres embernek szüksége van a figyelemre, ebből van pénze.
2022. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az a tesztazas?
2022. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem tolja a pofádba a Fb ha nem követed/stalkolod 🤦🏻‍♀️
2022. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!