Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit csinálnátok ha találkoznát...

Mit csinálnátok ha találkoznátok egy híres labdarúgóval?

Figyelt kérdés

Akár Messivel vagy Ronaldoval vagy valamelyik topligás sztárral találkoznátok mit kérnétek tőle? És hogy éreznétek utána magatokat? Mint egy megvalósult álmot?

Értelmes válaszokat pls.


2017. dec. 14. 17:14
 1/6 anonim válasza:
44%
- Csá, Ronaldo! Köcsögöm leszel vagy csicskám?
2017. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Számomra nincs nagy értéke annak amit csinálnak,

nem tartom őket többre mint az átlagembereket, fel sem figyelnék rájuk, ha összefutnék velük.

Amúgy, mik ők, dzsinek? Nem kérnék tőlük semmit.

2017. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ismerek egyet.

a fradinak volt egy legendája ma már öreg fószer és van egy kiskocsmája lottózóval.

ha arra járok bemegyek iszok egy kv-t,közben röhögök magamban mert újpest közepén nyitott egy kb fradi kocsmát és összebalhézik e miatt másokkal,főleg ha van már benne is pár löket.

régebben elég gyakran üvöltözött meg összebokszolt emberekkel,amit én félreállva,röhögve néztem.

egyszer nem bírt el a másikkal,így besegítettem és akkor 1 hónapig ingyen kv-ztam haha.

meg szokott mesélni olyan sztorikat,hogy a könnyem folyik a röhögéstől.

2017. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"...mit kérnétek tőle?" Azt, hogy tanítsa meg futballozni "aranylábú fiainkat".
2017. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valahogy abszolut hidegen hagy..
2017. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Összepisilném magam a gyönyörtől, majd a saját nyálamban csúsznék elé autogrammért.
2017. dec. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!