Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sára Boróka,vagy Sára Olívia?

Sára Boróka,vagy Sára Olívia?

Figyelt kérdés
Áprilisban születendő kislányunk nevével picit bajban vagyunk.Igazából a Sára fix,a második néven gondolkodunk.Mindkettő tetszik mindkettőnknek,nekem a Boróka jobban,a férjemnek az Olívia.Mivel mindketten kiegyeznénk a másik választásával is,így gondoltam megkérdezem nektek melyik tetszik jobban.Az egyik sem,meg a ne adjatok 2 nevet stb. nem igazán válasz a kérdésünkre.

2022. jan. 4. 19:31
A kérdező szavazást indított:
Sára Boróka
Sára Olívia
70 szavazat
1 2 3
 1/24 Derjaderja ***** válasza:
100%

Boróka nevet semmiképp nem adnám, a Borbála, Bíborka, Boglárka is jobban tetszene.


Olívia szerintem a maganhangzó torlódás miatt nem az igazi, és nem is illenek össze szerintem, de a Sára Lívia viszont talán tetszene.


De ha csak ez a kettő, akkor Olívia.

2022. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Csak ez a kettő játszik,de köszi azért.A Borókához kötődésem van, azért pont Boróka.A Borbála az mindkettőnk szerint kizárt.
2022. jan. 4. 19:47
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Külön-külön mindhárom név szép, de szerintem egyik sem illik össze egyikkel sem.


De ha már, akkor az Olíviát adnám, mert az nemzetközibb és ha esetleg úgy hozza az élet, hogy a világ másik felén szeretne boldogulni, akkor sem lesz problémája a nevével.

2022. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Boróka nagyon nem, így Olívia
2022. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Tök érdekes,nekem meg pont összeillenek😊 Valójában azért szinte mindegy,mert a Sárát szeretnénk majd használni,csak azért adunk 2 nevet,mert az ő családjában mindenkinek 2 neve van generációk óta.Így viszont,az is picit szívás,hogy sok szép név "el van használva"a közeli rokonságban.A Sárával úgy voltunk,hogy ránézünk a leírtuk,és azt mondtuk:ez az!Szóval ez fix.
2022. jan. 4. 19:58
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a Sárára szavazok, Olívia Sára a kislányom:)
2022. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis na, Olíviát akartam írni:D
2022. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Olívával jobban hangzik. Viszont a Boróka meg szebb önmagában. Ha mindenképp Sára, akkor Sára Olíva.
2022. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
33%
A Sára számomra egy rossz hangzású név, semmi bája nincs, csak a kemény hangzása. A sár kezdet is borzalmas.
2022. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
A Sára jelentése hercegnő.Nekünk tetszik.Nagyon is.De elfogadom a véleményedet,csak a kérdés nem ez volt.
2022. jan. 4. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!