Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet esély így a babára?

Lehet esély így a babára?

Figyelt kérdés

Decemberben nem jött meg a menstruációm. Folyamatosan együtt vagyunk a férjemmel, mert babát szeretnénk. Van már 1 gyerekünk.


Összejöhetett úgy decemberben a baba, hogy nem menstruáltam? Soha nem maradt még el a menstruációm, pontos szokott lenni. Ha kimaradt egy hónap, akkor mikor jön meg ebben a hónapban? Tesztet pár napja csináltam és negatív, tehát nem sikerült ezek szerint novemberben a baba. Dokihoz szándékozok menni, de szeretnék várni annyit, hogy a most hónap is kimarad e.


Köszönöm előre is a segítő vákaszokat!


2022. jan. 5. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy mikor kellene megjönnie ebben a hónapban ha megjött volna múlt hónapban :) aztán ha nem jön meg addig a napig sem, én csinálnék még 1 tesztet a biztonság kedvéért, mert a tesztek is tudnak tévedni, aztán ha megint csak negatív akkor elmennék orvoshoz :)
2022. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!