Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Csaba név...

Mit gondoltok a Csaba név adásáról manapság?

Figyelt kérdés
2022. jan. 5. 16:14
1 2
 1/17 kerekesbelaocsibacsi válasza:
64%

Régi szép magyar név nincs vele semmi gond

Szerintem menő

2022. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Inkább ez mint az a sok borzadalom amit manapság adnak
2022. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem rendben van. Nem túl régies.
2022. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Tetszik
2022. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Én nem adnám. Egyrészt hülyeség, hogy szép magyar név, mert nem az. Török eredetű. Másrészt manapság nagy kicseszés ilyen nevet adni a gyereknek. Mert külföldön a cs és hasonló betűket nem tudják kimondani, az a-ra végződő nevűeket pedig nőnek hiszik látatlanban. Lehet mondani, hogy kit érdekel ez, de a gyerek egy primitív, szegény, mindentéren elmaradott országba fog születni, talán már csak Ukrajna és Albánia van mögöttünk az EU-ban. És ez egyre csak rosszabb lesz.
2022. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem szép név.

Unokatestvérem Philadelphiában van kint, mert kutatóbiológus, semmi problémaja nincs a nevével és hogy ne tudnák kimondani

2022. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Százezerszer jobb mint az ilyen Kevin, Noel, Benett, Nathan és hasonlók.
2022. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Elmegy.
2022. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Szép név.
2022. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%

Van egy Gyula nevű ismerősöm, aki Franciaországban él. Csak a nevét látva tényleg mindenki nőnek hiszi, azt gondolják, hogy a Júlia valamilyen külföldi változata. Kimondani sem tudják. A Csabával szerintem nem lenne épp ennyire bonyolult a helyzet, na meg a-ra végződő férfinevek külföldön is vannak.

Ettől föggetlenül és nem adnám, de a Kevin, Nolen és társainál szerintem is jobb.

2022. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!