Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az lenne a kèrdésem hogy...

Az lenne a kèrdésem hogy szedhetem e a peritol tablettát ha gyereket szeretnénk?Szedtem a peritolt azota jobb és hiztam is párom szerint hagyam abba a szedését viszont miota nem szedem szinte egèsz nap alig eszek és kezdek visszafogyni.

Figyelt kérdés

#terhesség #babavárás #gyerekvállalás #gyerektervezés #Peritol tabletta #Hizlaló gyógyszer
2022. jan. 8. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]



Elviekben nem, illetve csak is orvosi mérlegelésre. Szoptatás alatt sem.

2022. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kezelőorvosoddal beszéld meg, minél hamarabb. Azt viszont nem értem, hogy ennek mi köze a súlyodhoz! Ez egy allergia gyógyszer.

Egyél normálisan, ha nincs étvágyad komplex B vitamint megpróbálhatsz szedni, de a háziorvosod felkeresése sem ártana, egy vérkép miatt.

2022. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az elsö válaszolomnak szia és köszönöm
2022. jan. 8. 20:40
 4/6 A kérdező kommentje:
A másodiknak a válaszom hogy ezt étvágyra szedtem és hidd el már mindenféle vitamit kiprobáltam semmitöl nem változott az étvágyam és voltam már vérkép vizsgálaton is és minden rendben volt nemtudják miért nincs étvágyam ezért kaptam a PERITOL TABLETTÁT.
2022. jan. 8. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Párod szerint azért hagyd abba mert híztál?
2022. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem azért mert hiztam🤣

Azért mert babát szeretnénk.

2022. jan. 8. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!