Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik nem dolgoznak jelenleg...

Akik nem dolgoznak jelenleg de a gyerek óvodában, iskolàban van hogyan telik a napotok?

Figyelt kérdés
Nem azoktól várom a választ aki otthon van kicsi gyerekkel, hanem azoktól akik még nem találtak munkát.
2022. jan. 10. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

De szerettem azt a pár hónapot :)

Én nagyon jól el voltam. Reggel neteztem, majd megfőztem, ebédeltem, megcsináltam a házimunkát/bevásároltam, kettőre meg mentem a gyerekért. Vettem egy kezdő gél lakk szettet, azzal is elkísérleteztem, még rokonok körmét is megcsináltam.

Három hónapig tartott, de nekem nem volt unalmas.

Most sokkal nehezebb, hogy igaz HO, de gyerkőc nem alszik oviba és rohanni érte ebéd előtt, miközben a munka ritkán készül el addig. Kaját rendelünk, amit már nagyon unok. Sokszor kapkodás és elúszás van csak a dolgokkal.

2022. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%

Verzió 1.Reggel felkelek, keltem a gyerekeket, elviszem őket oviba/suliba

Verzió 2. Az egyiket elviszem az oviba/suliba, a másikkal megyek az épp aktuális időpontra. (Gyógytorna, kontrollvizsgálat).

Ha mindketten intézményben töltik a délelőttöt, akkor én edzek, mosok, főzök, esetleg bevásárolok, tanulok. Esetleg valami ügyet intézek. (Időpontra vadászok, szakembert keresek az aktuális felújításhoz, időpontot egyeztetek.)

A gyerekek dél és 1 között jönnek haza. Délután leckeírás a naggyal, ha van valami plusz foglalkozás délután, akkor oda megyünk, ha nincs, akkor megyünk a játszótérre. Este vacsoráztatás, fürdetés, altatás.

Dolgoztam 4 évet a második gyerek születése után, de felmondtam. Most nem akarok munkába állni, épp elég munka a családi élet menedzselése.

2022. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!