Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a pasid egyedül hagyott...

Ha a pasid egyedül hagyott terhesen,hogy oldod meg egyedül?van aki tud segiteni??

Figyelt kérdés
akit ott hagyott a pasija,egyedül terhesen mennyire nehéz feldolgozni?

2022. jan. 12. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Sztem a szike meg a vakuumszivo segit.
2022. jan. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?utolsónak írtam...
2022. jan. 12. 12:14
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Rossz kategória, nem szexualitás, hanem társkapcsolatok témaköre a kérdésed.
2022. jan. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
#2 ha terhesen otthagynak irany az abortusz. olcsobb mint 1edul felnevelni
2022. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Rólad van szó?
2022. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Egy olyantól, aki csak a "pasim", nem is tudom, hogy mi mást lehet várni. Kezdjük ott. Szóval, gondolom ha felelős, átgondolt gyermekvállalás volt, akkor vagy nem hagy el, vagy fel vagy készülve arra is a saját részedről, hogy akár egyedül is meg tudod oldani. Ha meg becsúszott véletlenül, vagy nem, szintén nincs min csodálkozni, ugye... Akkor is lehet számolni azzal, hogy a "pasi" nem örül és lelép.
2022. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül nem merném vállalni, de sokan egyedül is erősek maradnak és legyőzik a nehézségeket. Neked kell ismerni a saját körülményeidet, hogy számodra egy ilyen helyzetben mi a legkisebb rossz.
2022. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
bocsánat..én csak segiteni akarok akik ilyen helyzetbe kerültek,mivel tudok segiteni..nem tudtam hová irjak..lehet rosszul irtam ki a kérdést..tudnék segiteni aki egyedül maradt..és szüksége van dolgokra!!aki tud segitsen,mondják..én tudok!
2022. jan. 12. 13:13
 9/13 anonim ***** válasza:

Én most vagyok anyuka és van a közelben egy terhesen magára hagyott kismama, kb egyidős babával. Én is korlátozott lehetőségekkel vagyok, de én pl. a bevasárlást segítem, és hogyha van főt kaja neki is főzők. A kaja az nagy segítség.

De ha van 10-20 neadj isten egy óra amikor tudsz figyelni a picire, addig ő tud elindítani egy mosást vagy fürdeni esetleg ledőlni egy picit.


Aztán ha mondjuk szerényebb helyzetű akkor babaruha, baba kelengye... stb.

2022. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Jaj, ne válaszoljatok neki, valami beteg pasi, aki hetek óta azon pörög, hogy egyedülálló kismamáknak akar segíteni.
2022. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!