Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, 8 hónapos baba...

Anyukák, 8 hónapos baba mellől Ti elmennétek nyaralni Maldív szigetre a párotokkal (mint Hódi Pamela)?

Figyelt kérdés

Nekem is hasonló korú a kisfiam, még nagyon anyatejes, szinte sehol sem tartunk a hozzataplalassal.. 😏


De ha mondjuk nem anyatejes, hanem tápszeres lenne?


A mi kapcsolatunknak nagyon hiányzik, hogy kettesben legyünk. Őszintén szólva kicsit irigy vagyok rá, de ha tápszeres lenne sem biztos, hogy nyugodt szívvel tudnám élvezni, hogy ilyen távol legyek.


Nektek ez menne? Mi kell ahhoz, hogy valakinek ez menjen anyukaként, azontúl hogy nem szoptat?



2022. jan. 17. 12:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon nem. Anyatejes, 1 éves volt mikor sikerült kiváltani az első étkezést.

Ne amúgy sem, egy család vagyunk, együtt nyaralunk olyan helyen ahová lehet vinni gyereket. Nagyon hiányozna már fél nap után.

2022. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%
Látom itt is sokaknak csak facebookra kellett a gyerek
2022. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10%
2 napra belföldre, vagy közeli országba esetleg. Nagyon messze, vagy hosszabb időre nem érezném jól magam. Főnökömék Las Vegasba készültek 5 napra, aztán anyuka pár nappal előtte visszamondta, mert már akkor stresszelt azon, hogy mi lesz, illetve ha covid miatt karanténba kerülnek.
2022. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező, minek kell szítani a tüzet? Mi van akkor, ha Hódi Pamela elmegy a férjével pár napra nyaralni? Ha te még 20 évesen se hagynád otthon a gyerekedet, cihölnéd a nyaralásra, hát hajrá! Aki meg elmegy pár napra nyaralni a baba nélkül, az hagy menjen! Eléggé érződik, hogy provokálni akarsz másokat, meg szidni Pamelát.
2022. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 flora08 ***** válasza:
A kisfiunk a héten lesz három hónapos. Szerencsés helyzetben vagyunk, mert anyukám és a férjem szülei is közel laknak. Nagyon szívesen segítenek a nekünk, vigyáztak már a fiunkra, ha muszáj volt valahová mennem (orvoshoz pl.), apuka pedig dolgozott. Maximálisan megbízunk bennük. Ilyen messzire viszont nem utaznék el. Folyton azon rágódnék, hogy nem tudok azonnal hazajönni, ha valami baj van. Tervezünk menni kettesben a nyáron, mert szükségünk van arra, hogy kettesben legyünk, de egyelőre nem utazunk el messzire.
2022. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Minimum 9-10 napot lehettek Maldív szigeteken, ahogy számolom. Komoly, ez már nekem teljesen szélsőségesen sok lenne.

Nem vagyunk egyformák, én most itt hajnalban szoptatom a kisfiam.. mindjárt vissza is alszik. Sokszor vagyok fáradt és ingerült, hiányzik a párom. De úgy érzem, hogy még egyszer ennyi idő nekem minimum, tehát közel másfél év lenne talán ideális 2-4-5 napra kettesben és az sem ilyen távol.

Megértem, hogy vigyázni szeretne a házasságára, hiszen az első gyerek apjával tönkrementek a dolgok. Ez is egy nézőpont.

2022. jan. 21. 02:43
 17/17 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, csakhogy egy házasságot nem egy 8 napos külföldi út fog megmenteni, ha utána ugyan úgy visszatérnek a mókuskerékbe. A szerelmet állandóan fent kell tartani, odafigyeléssel, kis gesztusokkal, egy-egy gyerekmentes vacsorával. Akinél ehhez külföldi útra van szükség, ott már kuka a házasság.
2022. jan. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!