Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedvelitek ezeket a kisgyereke...

Kedvelitek ezeket a kisgyerekes youtubereket?

Figyelt kérdés

Pl Dya, Sz*lu, SJucus és társai.

Miért jó ez hogy kiteregetik az életük?

Még csak azt se mondhatjuk hogy pénzért, mert olyan sokat nem hiszem hogy hoz.


2022. jan. 18. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

Én alapból azt sem értem amikor semmi másról nem szól a tartalom csak a magánéletükről...


De könyörgöm,a gyereknek nem biztos hogy később tetszeni fog az,hogy kipakolták az internetre és esetleg a jövőben minden osztálytársa az orra alá fogja dörgölni az adott videókat.


A legszörnyűbb az,hogy olyan gyerekeknél is megtörténik ez,akik még beszélni sem tudnak tehát ellenkezni sem,de egy beszélő kisgyerek sem tudja még felfogni a róla kipakolt tartalmak potenciális következményeit...

2022. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Nincs időm nézni, amit ilyenre szánok azt itt

Fontos facecsoportokban, marketplacen, vagy könyvolvasással töltöm..



Ilyesmire nem jut..


Amúgy tudom helyén kezelni az ilyesmit..

2022. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem néztem még soha ilyeneket
2022. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Én inkább netflixet nézek 😂

Facebookom sincs, már 2 éve

2022. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nyilván aki nem nézi, annak nem releváns a kérdés. Aki könyvet olvas, annak kellene hogy legyen szövegértése. Én évi 50-60 könyvet olvasok, szóval tudom, hogy aki sokat olvas, az tud értelmezni szövegeket.

Aki nem nézi őket nem tud véleményt formálni.

Én Netflixet se nézek, egyetlen sorozat sincs (bocs, de , kivéve Csernobil) amit az elmúlt 10 évben láttam volna, azt se tudom amikről beszélnek mik azok.. de nem szoktam emiatt véleményezni azokat sem.

2022. jan. 18. 20:35
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Követek jó párat, őket pont nem. De megnezem, lesek belőle praktikat, tippet. Máskor látom, hogy másnak is vannak rossz pillanatai. Kiteregetesnek nem mondanám, mert az csak egy szelet az életükből, nyilván azt mutatják amit mutatni akarnak. Megnezi az ember és el is felejti. A gyereknek meg később szép emlék lehet visszanezni így a gyermekkorát, én kíváncsi lennék a sajátomra.
2022. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként amennyien az instant követik őket a YouTube miatt és megy a sok együttmukodes, azért nem kis értékben kapnak a gyerekeik dolgokat..
2022. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Jucus verte a nyálát, hogy annyit keres, mint itthon munkával, aztán mutatta az sms-t, hogy 120.000Ft-ot kap 😂 Vicc. Szánalmas, eladja a gyerekeit, a férjét, a családját. Nem lehet rá mit mondani.
2022. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hol mutatott sms-t?? Tenyleg?
2022. jan. 18. 21:58
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ősszel valamelyik vlogjában, mostanában nem nézem :/
2022. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!