Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtok meddő youtubereket,...

Tudtok meddő youtubereket, mint Heyheyjuli stb?

Figyelt kérdés
Akikkel hasonló élethelyzetben vagyok és beszelnek is róla.. :(
2019. júl. 18. 12:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
időjós néni az rtl-ről? ő is vlogolt nem rég
2019. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi igen 😊
2019. júl. 18. 12:59
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Heyjulie nem meddő.
2019. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy juli meddő? Nem "csak" endometriozisa van? Azért azzal is sokaknak sikerül a baba.
2019. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom elég súlyos náluk a helyzet és nem lehet gyerekük. Többször is utaltak erre, illetve arra hogy lehet együtt sem maradnak a férjével a későbbiekben.
2019. júl. 18. 13:52
 6/22 A kérdező kommentje:
Egyébként Pataki Zita sem meddő. De amíg nem jön össze a baba, így szokás mondani. Sokáig meddő volt például.
2019. júl. 18. 13:53
 7/22 anonim ***** válasza:

De amíg nem is próbálkoznak, addig nem szokás meddőnek nevezni senkit.

Vagy azt is mondta valahol? Bocsi, de én nem követem annyira, ami videókat láttam azokban szó sem esett ilyenről.

2019. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Jaj hat ennyire részleteibe nem ment bele hogy mikor próbálkoznak mikor nem. Szerintem ez a betegségtől is függ. Pl ha fájdalmai vannak, nincs jól nem eroltetik . De összességében nyíltan beszélt róla, hogy nagyon nehezen lehet ha lehet egyáltalán gyerekük és ez lelkileg nagyon megviseli.
2019. júl. 18. 14:21
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Én szerintem az összes videóját láttam és a podcastet is hallgatom, soha még csak fel sem merült, hogy ilyen részletekig beszéljen a magánéletéről. Az endometriózis nem egyenlő a meddőséggel. Pont azt hangsúlyozza mondig, hogy mennyire szereti a férjét, harmónikus a kapcsolatuk, és akarnak családot.
2019. júl. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Jézusom hat én közel sem láttam.az összes tartalmat, ennyire nem vagyok fun, de tisztán emlékszem erre. Sztem már többször is volt róla szó.
2019. júl. 18. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!