Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éjszakás műszakot vállalhatok...

Éjszakás műszakot vállalhatok 3 éves kor alatti gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Annyit találtam, hogy nem kötelezhet rá a munkáltatóm, de ha én szeretném, akkor én vállalhatom?
2022. jan. 25. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2022. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Mt szerint nem.
2022. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Nem, nem veheted el a + pénzt mások elől.
2022. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Elvileg nem, de én voltam éjszakás.
2022. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as válaszoló!

Miért kapna bárki is kevesebbet, ha én dolgozni megyek? Szülés előtt is éjszakás voltam, és mivel szerettem ott dolgozni, lassan visszamennék? Ettől kinek lesz kevesebb pénze?

2022. jan. 25. 16:09
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Hivatalosan nem, de gyakorlatilag meg lehet oldani ha olyan a munkahely
2022. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Sajnos en egy kis városban élek, és egy elég forgalmas boltról van szó. Annyira szem előtt vagyunk, hogy esélytelen megoldani, ha jogilag nem tiszta a dolog 😔

2022. jan. 25. 16:22
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem


Kivéve, ha papíron nem éjjel vagy..



Amúgy falun sem érdekel senkit.. plusz az emberek 95%-a nem is tudja ott.. a többi érintett vagy munkáltató.

A legtöbben azt sem tudják, hogy hány éves pontosan a gyerked


Enyèmre mindig megkérdezik, hogy bölcsis-e aztán lassan 4 éves,csak kisebb az átlagnál.


Aztán, ha a másikkal vagyok egyedül, akkor ovis-e

Nincs 2 éves, ő meg nagy


Ha együtt vannak:

Nem ikrek ugye? Vagy igen?

2022. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha egyedülálló szülő vagy akkor nem kötelezhet ha nemegyedülálló vagy akkor meg nincs jogi akadálya az éjszakázásnak.
2022. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem, kérésre sem. A munkaidőt a munkáltató osztja be, ő rendeli el amunkát, és az Mt szó szt azt mondja, éjszakai munka nem rendelhető el.

Ha kötetlen munkrendben dolgozol, az az egy eset, amikor bevállalhatod, de az éjszakai munka esetén kb kizárt, hogy legyen.

2022. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!