Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babát várok és a párom munkahe...

Babát várok és a párom munkahelyet akar váltani. Ugye igazam van, hogy nem örülök neki?

Figyelt kérdés
Nem ritka nála, hogy munkahelyet vált, kezdem azt hinni, hogy valami hobbi ez nála. 3 és fél éve ismerem és azóta ez a 7.munkahelye ahol most van. Ide nyáron ment és már megint át akar menni másik helyre. A mostani hellyel sincs gond, sőt nagyon jó, mert csak 6-14ig dolgozik, ahova menni akar kicsit talán több a pénz, de ott 2 műszakban kell járni. 6 hónapos terhes vagyok, még probaidős lenne az új helyen mikor szülök. Engem ez nagyon elkeserít, mert már azt szeretném, ha lenne egy fix munkahelye. Egyébként nem egy munkakerülő, mindig úgy vált, hogy van másik, még sose volt munkanélküli mióta befejezte a sulit, szóval nem ezzel van bajom. Ő mindig keresi a jobb helyet, jobb fizuval, de szerintem így, hogy úton van a gyerek most már a stabilitásra kellene koncentrálni. Nektek mi a véleményetek?
2022. jan. 31. 13:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Én megértelek, szerintem neked van igazad, de senki nem fog megváltozni a kedvedért, mert gyereket szülsz neki. Nem értem mire számítottál, eddig is ezt csinálta.
2022. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az tetszik, hogy mindig keresi a jobb lehetőségeket, sose volt azzal bajom, hogy vált, hisz oka mindig volt rá. Csak lassan elfogynak a környéken a munkahelyek, ahol még nem járt és mégsem hagyja abba, képes pár forint miatt is váltani néhány hónap után.
2022. jan. 31. 13:26
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

Attól függetlenül, hogy mindig van munkahelye, még egy munkaundoritiszes.. Csak az váltogat ennyiszer helyet.


Ne haragudj,de én biztosan nem vállatam volna így gyereket.

egyik sógorom is ilyen. Azt hiszi ő szarta a spanyol viaszt.. Miközben minden munkahelyen talál valami problémát, igazából vele van a gond.

2022. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
Amíg jobb helyre tud menni több pénzért addig örülj, hogy fejlődik. Támogasd, ne lehúzd. Amúgy 6. Hónaptól te is vissza tudsz menni dolgozni, ő meg elmehet gyedre ha elfogy a munkahely a környéken.
2022. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez a legideàlisabb időpont ( màrmint általànosságban)


Neked fix a bevételed, nem veszíthetes el épp a munkahelyed.. stb



De azért 6 havonta váltani húzós..

Fura mentalitás..

Nekem ez alapból nem tetszene..

Pàr forinttért lépni szerintem nem jàrja..6 hónap alatt egy normális munkakörbe be sem tanul rendesen az ember.

1 év kell a rutinhoz.

2022. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Bocsáss meg de 3.5 év alatt 7 munkahely,az tudod mit jelent? Hogy nem tud megmaradni.Hogy olyan ember aki folyton elégedetlen,akinek semmi se jó. Valami mindig szar, vmi mindig rossz. Szerinte!

Pont jól gondolod, ha,ezt fogja csinálni sose lesz stabilitás az életetekbe,és azert ez gyerekkel,gyerekekkel otthon gyeden,gyesen nem egy kellemes érzés,hogy kvázi bármikor bevétel nélkul maradhattok.

Ráadasul most még megteheti,de azert munkáltatóként én biztos nem azt venném fel akiknek az önéletrajzában fél évente új munkahely szerepel,mert aki ennyit váltogat ott valami nagyon nem stimmel.

2022. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
11%

Ugye igazam van,



vagyis csak megerősítést vársz a kialakult álláspontodhoz, nem elfogulatlan véleményeket.

2022. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

"Attól függetlenül, hogy mindig van munkahelye, még egy munkaundoritiszes.. Csak az váltogat ennyiszer helyet."



Ez szó szerint így van. Mindenhol van valami ami büdös,ezért váltogat. Sok ilyen van. Ezt a családot te fogod a hátadon vinni,mert rá stabilitásban nem számíthatsz.

2022. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#7 És ezzel mi a baj? Véleményekre vagyok kiváncsi és itt minden válaszadó elfogulatlan.

Aki a kérdésre válaszolt azoknak köszönöm!

2022. jan. 31. 13:55
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Mintha exemrol olvasnék.... Kb ugyanez volt, mondjuk őt mindenhonnan kirugtak 3 hónap múlva kb... Minkaindoritisze volt neki is... Mindig volt valami magyarazat h a covid meg ez meg az miatt, ugyanezt kérdeztem tőle hogy szerinte hogy mutat egy önéletrajzban az hogy ennyi idős korára ennyi munkahelye volt már? A te, parodat sem fogják egy, idő után sehova felvenni, olyan, nincs h mindig talál jobbat...
2022. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!